Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
6. decembris, 2014
Drukāt

Virs Baltijas jūras pamana lielu skaitu Krievijas gaisa spēku lidmašīnu (12)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Sestdien, 6.decembrī, virs Baltijas jūras starptautiskajā gaisa telpā pamanīts liels skaits Krievijas gaisa spēku lidmašīnu, kuras devušās Kaļiņingradas virzienā, vēsta Igaunijas laikraksts “Postimees”.

Lai arī aģentūrai LETA izdevās sazināties ar Latvijas Aizsardzības ministrijas (AM) preses nodaļu, lai lūgtu viedokli par šo informāciju, nekādi komentāri netika sniegti.

Igaunijas laikrakstā norādīts, ka gaisa kuģu grupā bijušas dažādas lidmašīnas, arī stratēģiskie bumbvedēji.

Igaunijas aizsardzības struktūras un Gaisa spēki sekojot līdzi notikumiem un to rīcībā ir visa nepieciešamā informācija par situāciju gaisa telpā virs Igaunijas, teikts laikrakstā.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. krievija nedoma ko dara ko viņi daris ja provicetas valstis apvienosies un uzbruks Krievijai ko tad viņi daris vai ari nepiegadas produkcijas uz krieviju iznakums bus barnkrots un cilveku aizcelosana un valsts krievija nepastaves

 2. Pēc ārzemju ziņām, Kaļiņingradā manāmas separatisma tendences. Jānodrošinās. Otrkārt, pēc Lietuvas nostājas pret Krievijas politiku, tā jāņem lielākās spīlēs. Krievijas galvenā doktrīna: kam nepatīk tas, ko es daru, tas ir mans ienaidnieks. Tipiska dzērāja morāle.

 3. lidmasinas lido starptautiskaja gaisa gaisa telpa,lai nebutu caurejas aizej pie arsta.Jo atrak jo labak.

  • Kāpēc viņas lido slepeni?
   Kāpēc tik daudzas?
   Ar kuģi savas voblas no Ļeņingradas un Kēnigsbergu aizvest nevar?

 4. EI .STEIDZAMI IEVIEST 5 PUNKTU.PALUNDRA

 5. jāiepērk vairāk zeme-gaiss

 6. No Ļeņingradas uz Kēnigsbergu, un atpakaļ. Laikam prātā sajukuši.

 7. no teemas—- viena tante teica……

 8. … Labi, ka ta … par laimi sis lietas atgadina VP,MP, AM un parejiem valstij un Satversmei atbildigajiem par to, kas ir jadara un japanak … citadi varetu stradat talak tikai savas intereses …. !

 9. Putins atkal demonstrē savu ne-spēku,tas jau izskatās pēc agonijas.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+