Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
8. novembris, 2015
Drukāt

Virs Ogres plīvos lielizmēra Latvijas karogs (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Ogre būs pirmā pilsēta, virs kuras, gatavojoties 2018.gadā gaidāmajai Latvijas simtgadei, jau šā gada 11.novembrī sāks plīvot lielizmēra Latvijas karogs, aģentūra LETA uzzināja Ogres novada pašvaldībā.

LETA jau ziņoja, ka pēc biedrības “Latvijas karogs” ierosinājuma par godu Latvijas simtgadei šādus monumentālus lielizmēra valsts karogus vairāku desmitu metru augstos mastos iecerēts izvietot Rīgā un citās Latvijas pilsētās, kā arī novadu centros.

5×10 metrus lielais karogs 20 metru augstā mastā tiks uzstādīts Ogres centrā, Brīvības ielā, pie Kūrmājas un topošās Vēstures un mākslas muzeja ēkas, kur kādreiz bija banka. Vieta jau ir sagatavota, tuvākajās dienās tur tiks novietots karoga masts. Arī karogs jau ir izgatavots.

Karoga atklāšanas ceremonija notiks 11.novembrī plkst.18.30.

Atbalstot biedrības “Latvijas karogs” ierosinājumu, iniciatori Latvijas monumentālā karoga uzstādīšanai Ogrē ir novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis un domes deputāts Egīls Dzelzītis.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vispār jau karogs tur plīvo.

  2. Prieks lasīt, bet jādomā, cik ilgi noturēsies Ogre un citas vēl latviskās pilsētas, lūk – Rīgā Ušakovs līdzīgu pasākumu aizliedz. Drošības apsvērumu dēļ (savas drošības, ja Antonijas ielā kas nepatiks).

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+