×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
8. novembris, 2015
Drukāt

Virs Ogres plīvos lielizmēra Latvijas karogs (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Ogre būs pirmā pilsēta, virs kuras, gatavojoties 2018.gadā gaidāmajai Latvijas simtgadei, jau šā gada 11.novembrī sāks plīvot lielizmēra Latvijas karogs, aģentūra LETA uzzināja Ogres novada pašvaldībā.

LETA jau ziņoja, ka pēc biedrības “Latvijas karogs” ierosinājuma par godu Latvijas simtgadei šādus monumentālus lielizmēra valsts karogus vairāku desmitu metru augstos mastos iecerēts izvietot Rīgā un citās Latvijas pilsētās, kā arī novadu centros.

5×10 metrus lielais karogs 20 metru augstā mastā tiks uzstādīts Ogres centrā, Brīvības ielā, pie Kūrmājas un topošās Vēstures un mākslas muzeja ēkas, kur kādreiz bija banka. Vieta jau ir sagatavota, tuvākajās dienās tur tiks novietots karoga masts. Arī karogs jau ir izgatavots.

Karoga atklāšanas ceremonija notiks 11.novembrī plkst.18.30.

Atbalstot biedrības “Latvijas karogs” ierosinājumu, iniciatori Latvijas monumentālā karoga uzstādīšanai Ogrē ir novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis un domes deputāts Egīls Dzelzītis.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vispār jau karogs tur plīvo.

  2. Prieks lasīt, bet jādomā, cik ilgi noturēsies Ogre un citas vēl latviskās pilsētas, lūk – Rīgā Ušakovs līdzīgu pasākumu aizliedz. Drošības apsvērumu dēļ (savas drošības, ja Antonijas ielā kas nepatiks).

Draugiem Facebook Twitter Google+