Ekonomika
Bizness

“Virši-A” izplešas Kurzemē, atver pirmo DUS Liepājā0


‘Virši-A” degvielas uzpildes stacija Liepājā
‘Virši-A” degvielas uzpildes stacija Liepājā
Publicitātes foto

Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs AS “VIRŠI-A” šodien atklājis pirmo degvielas uzpildes staciju (DUS) Liepājā, paplašinot tīklu Kurzemē, vēsta uzņēmuma pārstāvji.

DUS “Liepāja” Zemnieku ielā 24 ir 56. degvielas uzpildes stacija “VIRŠI-A” tīklā un pirmā Liepājā, paplašinot uzņēmuma tīklu un kļūstot arvien pieejamākiem vietējiem iedzīvotājiem, tūristiem un pilsētas viesiem.

“Esmu patiesi priecīgs, ka šodien varam atklāt jaunu un stratēģiski nozīmīgu projektu vienā no lielākajām Latvijas pilsētām. Stacijas attīstība Liepājā ļauj būt vēl pieejamākiem mūsu klientiem, kas ir mūsu mērķis. Zīmola pozīciju stiprināšana Latvijas lielākajās pilsētās ir un būs viens no mūsu galvenajiem stratēģiskajiem mērķiem, tāpēc paredzam iespēju nākotnē attīstīt arī citas stacijas Liepājas tuvumā. Esmu pateicīgs visiem, kas iesaistījās šī projekta īstenošanā,” saka Jānis Riekstiņš, AS “VIRŠI-A” valdes priekšsēdētājs.

Jaunizveidotās stacijas kopējā platība ir 8363 m2, un tajā izveidota mūsdienīga degvielas uzpildes stacija, paredzot pārdomātu stacijas teritorijas iekārtojumu, ērtas degvielas uzpildes iespējas, kā arī moderni plānotu veikalu un kafijas zonu.

Stacijas teritorijā uzstādītas 5 degvielas uzpildes saliņas, no kurām trīs paredzētas vieglo automašīnu uzpildei un divas – kravas automašīnu uzpildei. Stacijā ir pieejama visa veida degviela (95, 98, DD, auto gāze), kā arī iespēja ērti uzpildīt AdBlue šķīdumu vieglajām automašīnām. Tāpat teritorijā izveidots automašīnu stāvlaukums ar 30 stāvvietām, kā arī āra atpūtas zona.

DUS “Liepāja” ir īpaša ar to, ka tajā tiks uzstādīts jaunākās paaudzes Šveicē ražots kafijas automāts. Šobrīd visā pasaulē ir pieejami tikai 6 šādi kafijas aparāti, no kuriem viens atradīsies “VIRŠI-A” stacijā Liepājā. Galvenais klientu ieguvums būs nemainīgi augsta kafijas kvalitāte, jo šī iekārta pati spēj sevi noregulēt, mainoties tādiem svarīgiem svaigas kafijas pagatavošanas faktoriem kā mitruma pakāpe un gaisa temperatūra telpā.

Plašajā 147m2 veikalā ir pieejams daudzveidīgs karsto un auksto ēdienu un dzērienu klāsts, kā arī auto preču sortiments.
DUS “Liepāja” ir atvērts visu diennakti (24/7).

LA.lv