Mobilā versija
+3.3°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
7. novembris, 2013
Drukāt

“Virši-A” kļūst par “British Petroleum” sadarbības partneri Latvijā

Foto; LETAFoto; LETA

(FILES)A British Petroleum sign is seen at a station in this file photo September 20, 2008 in Manassas, Virginia. British oil giant BP will sell off $5.55 billion in assets in the Gulf of Mexico to a Texas rival, Plains Exploration, but will keep the Macondo well, site of the Deepwater Horizon platform and accident. "While these assets no longer fit our business strategy, the Gulf of Mexico remains a key part of BP's global exploration and production portfolio and we intend to continue investing at least $4 billion there annually over the next decade," Bob Dudley, BP group chief executive, said in a statement on September 10, 2012. AFP PHOTO/Karen BLEIER

Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs “Virši-A” kļuvis par oficiālo sadarbības partneri Lielbritānijas enerģētikas uzņēmumam “British Petroleum” (BP), kas dod tiesības juridiskajiem klientiem izplatīt BP starptautisko degvielas karti, ar kuru var norēķināties 33 Eiropas valstīs kopskaitā 18 000 degvielas uzpildes staciju.

Kā biznesa portālam “Nozare.lv” norādīja uzņēmumā, “Virši-A” ar šo soli palielina arī savu konkurētspēju, startējot publiskajos iepirkumos.

BP degvielas karte darbojas Eiropas “Routex” sistēmā, kas darbojas pēc kredītkartes principa.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš skaidro, ka pieprasījums pēc starptautiskās degvielas kartes primāri būs no uzņēmumiem, kuri darbojas Eiropā un kuriem ir svarīgs vienots risinājums degvielas un citu pakalpojumu saņemšanai.

Ar BP degvielas kartēm var ne tikai norēķināties par degvielu un auto produktiem, bet ir iespējams arī veikt maksājumus par Eiropas Savienības maksas ceļiem, atgūt par degvielu samaksāto pievienotās vērtības nodokli ārzemēs un saņemt auto servisa pakalpojumus uz autoceļiem visā Eiropā.

Kā skaidro uzņēmumā, liela daļa valsts un pašvaldību iestādes degvielas iepirkumos kā vienu no kritērijiem izvirza prasību par degvielas uzpildi “Routex” sistēmā. Līdz šim šo prasību varēja izpildīt faktiski tikai viens degvielas tirgotājs Latvijā, līdz ar to konkurence bija ierobežota, uzsver Riekstiņš.

Viņš arī uzsver, ka izplatīt degvielas kartes, kas darbojas starptautiskajā degvielas norēķinu sistēmā “Routex”, ir bijis “Virši-A” stratēģisks solis. “Līdz šim atsevišķos valsts pasūtījumos mūsu dalība ir bijusi ierobežota. Tagad situācija ir mainījusies. Esam palielinājuši savu konkurētspēju, lai startētu iepirkumos,” uzsver uzņēmuma vadītājs.

Juridiskie klienti var pieteikties saņemt BP degvielas karti uzņēmuma birojā. Kartes izsniegšanas procedūra var aizņemt no desmit līdz 15 dienām, kuru laikā tiek izvērtēta klienta uzņēmējdarbība un kredītriska rādītāji.

Kopumā šī gada laikā “Virši-A” veicis pēdējos gados straujāko uzņēmuma paplašināšanu. Ir atvērtas četras jaunas degvielas uzpildes stacijas, tādējādi “Virši-A” tīklam augot līdz 44 DUS.

Kompānija darbojas kopš 1995.gada.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+