Ekonomika
Bizness

“Virši-A” paplašinās uzpildes staciju tīklu ar saspiestās dabasgāzes stacijām0

Publicitātes foto

Ar bankas “Citadele” finansējumu degvielas tirgotājs “Virši-A” paplašinās degvielas uzpildes staciju tīklu.

Šogad tiks atvērtas četras jaunas degvielas uzpildes stacijas (DUS), no kurām divās būs pieejama arī saspiestā dabasgāze (CNG).

Banka piešķīrusi finansējumu degvielas tirgotājam 11 miljonu eiro apmērā. Aptuveni puse no saņemtā finansējuma tiks ieguldīta jaunos projektos, savukārt otra daļa – esošo saistību refinansēšanai no citas kredītiestādes.

Papildu jau esošajām 58 DUS šobrīd norisinās DUS būvniecība Lubānas ielā, Rīgā, kā arī Brocēnos. Tāpat Bankas Citadele nodrošinātais finansējums “Virši-A” palīdzējis Latvijā ieviest jaunu alternatīvo degvielas veidu CNG.

Pirmā CNG stacija gada sākumā atvērta Jēkabpilī, bet līdz gada beigām arī Rīgā tiek plānotas divas CNG stacijas – pa vienai katrā Daugavas pusē.

AS “Virši-A” izpilddirektors Jānis Vība saka: “Pēdējo gadu laikā CNG tirgus Eiropā piedzīvo būtisku attīstību. Tas saistīts ar Eiropas Savienības īstenoto klimata politiku, kas mērķtiecīgi veicina alternatīvo degvielas veidu izmantošanu. Ieviešot CNG Latvijā, mums ir svarīgas ne tikai šī degvielas veida ekoloģiskās īpašības, bet arī ekonomiskais ieguvums, ko tas nodrošina mūsu klientiem. Lai CNG būtu pieejamas Latvijas autobraucējiem, galvenais nosacījums ir šo uzpildes staciju infrastruktūras attīstība. Sadarbība ar banku “Citadele” ir spēcīgs atbalsts mūsu DUS tīkla paplašināšanā.”

“Esam gandarīti būt partneri pašmāju degvielas tirgotāja tālākās attīstības posmā. Uzņēmums “Virši-A” ir pratis iet līdzi laikam, pielāgoties jaunām tirgus tendencēm, pārorientēties uz aktuāliem produktiem, vienlaikus arī mērķtiecīgi attīstoties un paplašinoties. Līdz šim mums publiski nepieejama, bet citur Eiropā pieprasīta produkta – ekonomiskāka un ekoloģiskāka alternatīvās degvielas veida – ieviešana Latvijā ir labs piemērs tālredzīgai un ilgtspējīgai biznesa plānošanai,” pibilst bankas “Citadele” valdes locekle Santa Purgaile.

Uzziņa:

AS “Virši-A” ir lielākais pašmāju degvielas tirgotājs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd “Virši-A” tīklā ir 58 stacijas, no kurām 55 ir pilna servisa, un tajās strādā teju 500 darbinieki visos Latvijas reģionos.

Saistītie raksti

“Citadeles” grupas akcionāri ir starptautisks investoru konsorcijs ar pieredzi banku sektorā visā pasaulē un Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka.

“Citadeles” grupa tiek pārvaldīta no Latvijas ar filiālēm un meitas uzņēmumiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Šveicē. Citadele nodrošina norēķinus un karšu maksājumus, aizdevumus, noguldījumu, ieguldījumu, aktīvu pārvaldes un līzinga pakalpojumus, kā arī virkni ekskluzīvus, unikālus produktus. 2019. gadā viens no vadošajiem klientu servisa novērtēšanas un uzlabošanas uzņēmumiem Centrālajā un Austrumu Eiropā – “Dive GROUP” – atzina Citadeli par banku ar labāko klientu apkalpošanas servisu Latvijā un otro labāko Lietuvā. Citadeles misija ir sniegt klientiem plašu un kvalitatīvu finanšu pakalpojumu klāstu, kļūstot par Baltijas valstu privātpersonu un mazo un vidējo uzņēmumu pamata banku.

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
20 reizes nedēļā dažādu darbu laikā tiek pārrautas elektrolīnijas
5 stundas
LE
LETA
Ekonomika
VIDEO: Purgaile sola pārmaiņas FKTK un atbalsta pievienošanu Latvijas Bankai
5 stundas
SD
Sandra Dieziņa
Ekonomika
Ielu tīrāmo mašīnu ražotājs “Bucher Municipal” piedzīvo strauju izaugsmi
7 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IR
Ilmārs Randers
Ekonomika
Rīgas lidostā aiz taksometru “zelta joslas” – viss pa vecam vai situācija uzlabojusies? 1
2 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Brīvdienās laika apstākļus noteiks ciklonu darbība: prognoze 7 dienām
5 stundas
LE
LETA
Sports
Svarcēlājs Griškovs par aizliegto vielu lietošanu saņem četru gadu diskvalifikāciju
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
VIDEO: Purgaile sola pārmaiņas FKTK un atbalsta pievienošanu Latvijas Bankai
5 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Pie Āfrikas krastiem pirāti uzbrukuši Latvijas tankkuģim “Ance”
7 stundas