Virslīgā līderu maiņa – pirmie tagad dzelteni zilie 0

Latvijas virslīgas futbola čempionāta sestās kārtas centrālajā spēlē svētdien Daugavpils “Daugava” savā laukumā cīnījās neizšķirti 0:0 (0:0) ar “Liepājas metalurgs” komandu, bet kopvērtējumā daugavpiliešus panāca “Ventspils” futbolisti.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

Šajā cīņā neviena no komandām tā arī nespēja gūt vārtus, bet cīņas izskaņā viesi palika mazākumā, jo pāris minūšu laikā divas dzeltenās kartītes nopelnīja Oskars Kļava.

Citos mačos pie uzvarām tika “Skonto”, “Ventspils” un “Jūrmalas” komandas.

Rīgas “Skonto” komanda ar rezultātu 1:0 (1:0) uzvarēja “Gulbenes” vienību. Vienīgos vārtus 40.minūtē guva Lietuvas izlases uzbrucējs Tads Labuks.

Šī spēle notika “Skonto” stadionā, bet tās saimniece skaitījās “Gulbene”, jo laukums Gulbenes stadionā vēl nav gatavs spēļu uzņemšanai.

Kā ziņots, šomēnes abas komandas savā starpā tikās arī Latvijas kausa pusfinālā un arī toreiz “Skonto” izcīnīja smagu uzvaru ar rezultātu 1:0.

Tikmēr “Ventspils” tika pie pārliecinošākās uzvaras virslīgā šosezon, ar 6:1 (4:0) izbraukumā sagraujot sacensību debitantus “Metta”/LU.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Eduards Višņakovs, bet pa reizei precīzi bija Vitālijs Smirnovs, Maikls Tukura, Eduardo Federiko Martiness Kolombo un Daniils Turkovs.

Savukārt “Metta”/LU komandā ar goda vārtiem atzīmējās Edgars Vardanjans.

Ceturtajā dienas spēlē “Jūrmala” ar rezultātu 2:0 (0:0) izbraukumā pārspēja “Jelgavu”. Rezultātu 57.minūtē ar tālsitienu atklāja Vitālijs Rečickis, bet 20 minūtes vēlāk to dubultoja Vadims Žuļevs.

Kā ziņots, pirmā šīs kārtas spēle notika sestdien, kad vēl viena sacensību debitante JPFS/FK “Spartaks” izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:1) uzvarēja Rīgas “Daugavas” komandu.

Kopvērtējuma augšgalā tagad atrodas “Ventspils” un Daugavpils “Daugava”, kas aizvadījušas attiecīgi piecas un sešas spēles, tām punktu zaudē “Skonto” futbolisti, bet vēl par punktu mazāk piecās spēlēs ir “Liepājas metalurgs” vienībai.

Pa deviņiem izcīnījušas JPFS/FK “Spartaks” un “Jūrmalas” komandas, bet Rīgas “Daugava” iekrājusi septiņus punktus. Astoto vietu ar četriem punktiem ieņem “Jelgava”, “Metta”/LU komandas kontā trīs punkti, bet “Gulbene” ar diviem punktiem ieņem pēdējo, desmito, pozīciju.