Virslīga startē ar “Liepājas” uzvaru 0

“Liepājas” komanda “SMScredit.lv Virslīgas” čempionāta jaunās sezonas pirmajā spēlē piektdien ar rezultātu 3:2 (1:1) pārspēja Rīgas “Skonto”.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Uzvarētājiem pa vieniem vārtiem guva Toms Gucs, Dāvis Ikaunieks un Valērijs Afanasjevs, bet “Skonto” sastāvā izcēlās Aleksejs Višņakovs un Ņikita Ivanovs.

Rezultātu Gucs pēc stūra sitiena atklāja 19.minūtē, bet drīz pēc tam pēc Vladislava Gutkovska raidījuma ar galvu mājiniekus glāba vien vārtu pārliktnis. 30.minūtē Latvijas izlases spēlētājs Višņakovs veiksmīgi iegāja soda laukumā, panākot 1:1.

Pirmā puslaika beigās un otrā puslaika sākumā daudz bīstamākus uzbrukumus veica “Liepājas” komanda un 54.minūtē Ikaunieks atguva vadību mājiniekiem. Savukārt vēl pēc pāris minūtēm Afanasjevs saņēma piespēli vārtu priekšā un panāca jau 3:1. Spēles beigu daļā, kā jau gaidīts, iniciatīvu pārņēma “Skonto” un Ņikitam Ivanovam izdevās samazināt deficītu, tomēr “Liepāja” noturēja panākumu, kaut pašā kompensācijas laika izskaņā lieliska iespēja bija Ivanovam, kurš nespēja būt precīzs no pašas vārtu priekšas.

Kā zināms, nesen šīs vienības savstarpēji tikās “SMScredit.lv” Ziemas kausa finālā, kad “Skonto” uzvarēja ar 3:1, bet vēl viena tikšanās aprīļa sākumā gaidāma Latvijas kausa ceturtdaļfinālā.

Šīs kārtas izspēle turpināsies sestdien, kad “Metta”/”Latvijas Universitāte” uzņems “Ventspili”, bet “Daugavpils” savu skatītāju priekšā tiksies ar “Jelgavu”. Savukārt svētdien sagaidāms vēl viens duelis – “Gulbene” savā laukumā tiksies ar Jūrmalas “Spartaku”.