×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
1. novembris, 2017
Drukāt

Virsprokurors Omuls uz ielas atpazīst un aiztur laupītāju (6)

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Ilustratīvs attēls

Rīgas Centra rajona prokuratūras virsprokurors Jānis Omuls Rīgā uz ielas atpazinis un aizturējis policijas meklētu laupītāju.

27.oktobrī virsprokurors ejot pa ielu, ievēroja kādu vīrieti, kuru atpazina kā personu, par kuru internetā bija ievietota informācija, ka viņu meklē policija par iespējams izdarītu laupīšanu, aģentūra LETA noskaidroja Ģenerālprokuratūrā.

Virsprokurors stādījās priekšā kā prokuratūras darbinieks un vīrietim lūdza uzrādīt personu apliecinošus dokumentus.

Vīrietis sācis uzvesties nervozi, savu vārdu nenosauca un dokumentus neuzrādīja. Ņemot vērā, ka virsprokurors personu bija panācis netālu no savas darbavietas, kur dežurē apsargi, vīrietis nogādāts prokuratūrā Dzirnavu ielā 113 un pēc tam nodots Valsts policijai.

Aizturētais iepriekš jau ir sodīts un šobrīd atzīts par aizdomās turēto vēl trīs laupīšanu un vienas zādzības izdarīšanā.

Aizdomās turētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Lai arī prokurori apsūdzētajiem uztur valsts apsūdzību viņus atšķirībā no policistiem neapmāca personu aizturēšanā. Konkrētajā gadījumā virsprokurors spēku nav lietojis un meklētais vīrietis nav bēdzis.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. racionālais partizāns Atbildēt

    Latvijas apstākļiem neticami lietderīga valsts amatpersonas rīcība. Kur tādi aug? Kādēļ viņi nav pārņēmuši visu pārējo, šobrīd bezcerīgo, valsts vadību?

Draugiem Facebook Twitter Google+