×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
13. februāris, 2014
Drukāt

Aizmirst pēc noskatīšanās


ReklāmfotoReklāmfoto

Veidots pēc salkanības šnites un aptverot visus obligātos sižeta pavērsienus, Valentīna dienas noskaņās visos lielākajos Rīgas kinoteātros savu dzīvi sāk salkans pusaudžu mīlasstāsts “Bezgalīgā mīlestība”.


Džeidas dzīve nav no rožainākajām – vidusskolas laiku viņa pavadīja vientulībā kopā ar ģimeni vai degunu iebāzusi grāmatā, un visa pusaudžu jautrība meitenei gāja secen, jo neviens no Baterfīldiem tā arī nav spējis atgūties pēc Krisa nāves. Ģimenes galvas centieni kontrolēt visu savējo pat vissīkāko solīti novedusi pie rezervētām attiecībām, kuras vēl vairāk pajauc vienīgās meitas lūgums uzrīkot ballīti. Un ne jau bez nodoma – viņai iepaticies Deivids, puisis no skolas, kurš jau gadiem ilgi met acis uz viņu, taču viņa tēva kabata nav neko bieza, tāpēc Deivids strādā par sulaini klubā, kur iegriežas arī Baterfīldi, un tieši tur abi iepazīstas. Taču, protams, vecākais Baterfīlds nav mierā, ka viņa mazā meitiņa, kuras dzīvi viņš savā galvā saplānojis gadiem uz priekšu, Amora vārdā ir gatava atteikties no visa, kam, viņaprāt, būtu jābūt svarīgam, tāpēc, izmetot gan riebīgas frāzes, gan izmantojot privātdetektīva pakalpojumus un dažādus faktus pagrozot sev par labu, viņš dara visu, lai iedegušos pusaudžu mīlas liesmu apslāpētu uz visiem laikiem.

Šeina Festa, kura ar debijas filmu “Lieliskākais” (2009) pagrozījās uz Sandensas sarkanā paklāja un kuras muzikālā drāma “Country Strong” (2010) par mūziku nominēta “Oskaram”, vēlreiz lielajam ekrānam adaptējusi Skota Spensera romānu, ko 1981. gadā jau uzņēma itāliešu veterāns Franko Dzefirelli ar tobrīd pasaules slavenāko jauno aktrisi Brūku Šīldsu. Taču atšķirībā no šīs režisores iepriekšējām filmām “Bezgalīgo mīlestību” par veiksmes stāstu grūti nosaukt, jo, kā noklausītā sarunā par to sprieda divas divdesmitgadnieces; viena teica: tajā nekā nav, – uz ko otra oponēja: ir gan, turklāt – viss! Pat līķis! – Ja apbruņojas ar ironiju un sagatavojas uz gandrīz divām stundām asaraina romāna a`la otrdienas vakars televīzijas repertuārā, vien par pusaudžiem, var jau būt, ka šī melodrāma ir izturama, taču 14. februāris pieprasa savu. Un kā nodeva visu mīlētāju svētkiem “Bezgalīgā mīlestība” ir viens no daudzajiem popkorna nieciņiem, ko aizmirst uzreiz pēc noskatīšanās.

UZZIŅA


“Bezgalīgā mīlestība”/”Endless Love”


ASV, 2014.

Režisore: Šeina Feste.

Lomās: Gabriela Vailda, Alekss Petifers, Brūss Grīnvuds, Džoelaja Ričardsone, Emma Rigbija.

No 14. februāra “Kino Citadele”, “Cinamon” un “Multikino”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+