×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
18. februāris, 2014
Drukāt

Voldemārs Krustiņš: Ģenerālis Reiniks stāsta, ka jāuzmana pļāpīgas amatpersonas
 (11)

Foto - LETAFoto - LETA

Drošības policijas priekšnieks un atbildīgā persona par NATO samita dalībnieku aizsardzības sagatavošanu un nodrošināšanu ģenerālis Jānis Reiniks piedalās preses konferencē, kurā sniedz informāciju sakarā ar plānotajām kustības un satiksmes izmaiņām NATO samita dienās.

Nesen Alfrēds Rubiks, kas patlaban vēl ir arī Eiroparlamenta deputāts, smagi aizvainoja politiski represētos cilvēkus, teikdams, ka tos arī vajadzējis vajāt, vismaz daļēji. Vismaz tos, kas pretojušies padomju okupācijai, kas A. Rubikam nozīmē sadarbošanos ar vācu fašistiem. Teiktais, protams, nav A. Rubika izdomājums, bet padomju oficiālais viedoklis, un viņa (Rubika) vadītās partijas viedoklis un viņa partijas sabiedroto viedoklis. Un vēl – droši vien tāpat kā spriež eirodeputāts Rubiks, spriež arī tie, kas viņu par deputātu ievēlēja. Tās ir personas ar Latvijas pilsoņtiesībām. Kādā no nesenām SKDS aptaujām apgalvojumam “Daļa to, kas tika represēti padomju varas laikā, faktiski to bija pelnījuši” piekrituši ap 40 procentiem krievu valodā runājošo. Tātad tas pats vien, ko apgalvoja A. Rubiks un ko daudz plašākā mērā krievu valodā izplata tādi autori kā V. Guščins un A. Gapoņenko. Pirmais darbojas zem Baltijas vēsturisko un sociāli politisko pētījumu centra izkārtnes, bet A. Gapoņenko zem Eiropas pētījumu institūta piesega. Patiesībā abi maldinošie nosaukumi piesedz mūsdienu melu laboratorijas, kurās producēti tuvu diviem tūkstošiem Latvijai naidīgu tekstu. 


Latvijas Republikas Saeimā vairākas partijas izvirzījušas likumprojektu, kas kļuvis par likumu ļaut (vai pat liktu) sodīt par padomju un nacistisko okupantu darbību cildināšanu. Tad tiktu nodibināts tas likumīgais pamats, ar kuru trūkumu Drošības policija pastāvīgi aizbildinājusies. Jā, likums varbūt pat tiktu pieņemts, bet kas un kā to pildīs? Nav jau tikai tādi “subjekti” vien kā dep. Rubiks, bet ir desmiti aktīvu kaitnieku, kas rosās pa dažādām nevalstiski – pretvalstiskām organizācijām. Neesmu pārliecināts, ka cerības jāliek uz sodīšanu (kaut pilnīgi pelnītu atsevišķos gadījumos) un ka tas ir vai vienīgais policijas vai citu drošības iestāžu darba lauks. Manuprāt, kaitniecisko organizatorisko darbību apkarošana nevar būt par prastu, lai šajā darba laukā nepiedalītos politologi, vēsturnieki, sociologi, soc. antropologi un daudzu citu nozaru ļaudis. Iepriekšminētais vēstures zinātņu kandidāts Viktors Guščins sava ap 700 lappušu biezajā sacerējumā (“Постсоветская Латвия 1988 – 2013”), kura tapšanu Rīgā es apšaubu, šādā veidā izpļaukā latviešu inteliģenci: “Tātad lielākā daļa, bet varbūt arī absolūtais latviešu inteliģences vairākums savos nacionālajos centienos 1998. – 2012. gados, kā likums, vadījās no revanšisma un totalitārisma, nevis demokrātijas idejām, un latviešu inteliģences darbība valsts politiskajā dzīvē absolūtā vairākumā gadījumu bija destruktīva un graujoša Latvijas demokrātijai..”

Divkauju laikos šo rakstījumu varētu nosaukt arī par nomestu cimdu minētajai latviešu inteliģencei.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Negaidiet,ka kāds to Jūsu cimdu pacels. Nav jau kam.Tie postpadomju pabiras jau nu nav tie cēlāji, jo viņiemlatviska Latvija ir tikai tukša skaņa un ģenerālis Reiniks pļāpīgo ierēdņu vietā labāk būtu pacenties apklusināt žulti izgāzušos krievēbrejus.

 2. Kāpēc kritizēt ģen.Reiniku, ja Ārlietu ministrs Rinkēvičs komunisma zvērību noliegšanas un attaisnošanas nepieļaušanu un noliedzēju saukšanu pie atbildības uzskata par viņu (komunisma noziegumu noliedzēju) cilvēktiesību pārkāpšanu. Viņam arī Satversmes preambula ir nepieņemama. Arī hakeri Čalovski “mums” izdevās izglābt no ASV ” nežēlīgās un netaisnīgās” tiesas. Kā to saprast, Krustiņa kungs?

 3. Pie mums savairojušies daudzi guščini un gapoņenkovi, tie mēsli pilna Latvija kā blusas suņa kažokā.

 4. VOLDEMAR KRUSTIN! UN KO TU PATS 1968.G.AR OKUPANTU KARASPEKU DARIJI CEHOSLOVAKIJA?

 5. Diemžēl – tas ir bēdīgs fakts: latviešu inteliģences balsi cīņā pret Latvijas un latviešu tautas nelabvēļiem un apmelotājiem gandrīz vai nedzird.

 6. Vairākums latviešu par problēmām, ko izgaismo laikraksts DDD un pauž šī laikraksta žurnālisti, domā tāpat, tikai neuzdrīkstās savus uzskatus paust, bet atšķirībā no komunistisko un krieviski-impērisko uzskatu paudējiem, viņiem ir jābaidās no drošības policijas. Pret laikrkstu DDD drošības policija ir ierosinājusi vairākas tiesas prāvas, kas izgāzās nepamatotu apvainojumu dēļ un apstiprināja(kārtējo reizi) – patreizējais drošības policijas sastāvs ar Reiniku priekšgalā neaizstāv šīs, kā nacionālas valsts, intereses, bet Gapoņenko, Rubika utt. komunistisko un impērisko aģitāciju.

 7. Latviešu inteliģences vairākums arī pirms atmodas brangi mielojās ni varas siles. Pareizi ģenerālis saka, postkomunjaki jākauj ar ideoloģiskiem ieročiem. Tikai viņa kantora uzdevums gan būtu noskaidrot, kas tad sponsorēja to Guščina sacerējumu? Tautai savi varoņi jāzin. Tad varēs taisīt secinājumus.

 8. Un kādus rakstus tad publicē bijusī “Cīņa”, tagad NRA? Cik daudz žults nav izgāzts par mūsu valsti un
  tās vadītājiem? Tā viņu izpratnē esot demokrātija, bet patiesībā tā ir sistemātiska un apzināta valsts graušana, jo ar savu darbību šī avīze noskaņo pilsoņus pret savu valsti.

 9. Bohēmiskās izdarībās ieslīgušie ,gļēvie latviešu intelbeņķi nav radījuši ne vienu gara darbu ,kas celtu latviešu pašapziņu un mēģinātu no latvieši indivīdiem veidot tautu.

  • Patieso Latviju redz katrs,kam acis pierē.Banānu un bomžu valsts,jo tikai zināmām aprindām vara un visatlautiba.Vērtīgie latvijas iedzīvotāji sen runā citās valodās un dzīvo svešāš zemēs.Un nevar noslēpt to,ka Latvija pazudīs no kartes.

 10. informacijas kara mes zaudejam. Atbildēt

  Praktiski Latvija ir tika LA avize kas vienatne ka Donkihots cinas pret Maskavas vejdzirnavam. Piemeri ir sausaligi, zurnalists Jakobsons kuram izdevas iegut informaciju ka Usakovs ar Krievijas vestniecibas darbinieci apspriez kura krievu avize likt no Maskavas atsutitus materialus tatad ieguva zinas ka krievu avizes Latvija nemaz nepastav ir Kremla rupori, tatad Jakobsons uzbrukuma tika smagi ievainots. Zurnalisti izmeginaja zurnalistikas eksperimentu piedavaja krievu avizem 2000 latu par sludinajumu ka zurnalistiem it ka esot kompromitejosas zina par Usakovu, NEVIENA KRIEVU AVIZE NEPUBLICEJA SADU ZINU. Turpretim ,,Latviesu,, laikraksts DIENA labprat publice PAR PLIKI VELTI zultainus rakstus par Dombrovski, KAUT KAS IR JADARA JO INFORMATIVA TELPA apmeram 90% ka latviski rakstosa ta krievu ir kremla ROKAS.

Draugiem Facebook Twitter Google+