×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
27. augusts, 2014
Drukāt

Iekšpagalmus remontē rindas kārtībā (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas dome sola remontus daudzdzīvokļu māju iekšpagalmos. Mūsu iekšpagalms Tapešu ielā 46, kas saistīts ar blakus esošo namu iekšpagalmiem, remontu nav redzējis kopš 1971. gada un ir ļoti bēdīgā stāvoklī. Tāpat gaidām mājas kosmētisko remontu, pirms vairākiem gadiem solīja nomainīt logus, bet nekas nav izdarīts. 
K. Konova Rīgā

Rīgas domes pārstāve, sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Meiere paskaidroja, ka pagājušajā gadā Pārdaugavā tika veikti apjomīgi remontdarbi iekšpagalmos, jo labošanas darbi bija un ir nepieciešami daudzviet. Pērn, piemēram, Pārdaugavas izpilddirekcija atjaunoja aptuveni 106 400 kvadrātmetru segumu Imantas, Iļģuciema un Zolitūdes iekškvartālos. Šajā gadā remontdarbi paredzēti Ziepniekkalna, Zolitūdes, Bolderājas un Daugavgrīvas apkaimju iekšpagalmos. Pēc plānoto darbu veikšanas varētu tikt izskatīts jautājums par iespējām remontēt segumu Tapešu ielā 46. Bet jautājumā par vajadzību namam veikt kosmētisko remontu vai mainīt logus iedzīvotājiem ir jāvēršas pie tā apsaimniekotāja, šajā gadījumā – pie SIA “Rīgas pārvaldnieks”, sacīja I. Meiere.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. pagalmus remontē – tas pareizi. bet ejot no stacijas uz 18., 23., trolejbusa, maršruta taksi gala pieturu, šķiet, ka no kultūrpilsētai Rīgai elegantā bruģa esi nonācis citā – nolaistas slabatas pasaulē. Dažādkrāsainas sašķobijušās, pusdrupušas flīzes, caurumi, betona gabali – nu īsta nolaistas pilsētas vizitkarte. It kā privāta teritorija,tādēļ nevarot … bet diezin vai galvenais iemesls nav tas, ka atbildīgie pašavaldībā, deputāti un citas amatpersonas ar vilcienu un trolejbusu nebrauc un to reizēm vecam cilvēkam elementāras pakrišanas situāciju ne redz ne dzird. Mēs būšot kultūras galvaspilsēta ?

Draugiem Facebook Twitter Google+