Kulda: Mums ir ļoti svarīgi Rīgā paņemt trīs punktus 0

“Nebūtu pareizi domāt, ka Rīgā mūs gaida viegla spēle,” spriež Latvijas hokeja izlases aizsargs Artūrs Kulda, kura ambiciozā komanda Ufas “Salavat Julajev” šovakar “Arēnā Rīga” sacentīsies ar “Dinamo”. Kulda Baškortostānas vienībā spēlē otro sezonu.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 55
Britu pulkvedis: “Viņš blefo par kodolieročiem. Jo ātrāk mēs to sapratīsim, jo ​​labāk” 140

Abu komandu noskaņojums ir krasi atšķirīgs. Rīdzinieki zaudējuši astoņos no pēdējiem deviņiem mačiem un KHL rietumu konferencē no izslēgšanas spēļu zonas atpaliek jau par astoņiem punktiem. Turpretī “Salavat Julajev” oktobrī gavilēja sešās no astoņām spēlēm un austrumu konferencē ieņem ceturto vietu.

Rīgā ufieši ieradās pēc uzvaras pret “Jokerit” (4:2) Helsinkos, kur Kulda, sadziedējis traumu, laukumā atgriezās ar otru lielāko spēles laiku komandā (20:07) un vienīgais no aizsargiem nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu (+1). “Jutos mazliet neierasti, jo pusotru mēnesi nebiju spēlējis, taču iespēlējos un pirmajam mačam bija, manuprāt, neslikti. “Jokerit” ir ļoti solīda komanda, labi aizvadījām pirmos divus periodus, cieši nospēlējām aizsardzībā un uzbrukumā, ieguvām komfortablu trīs vārtu pārsvaru un trešajā periodā to noturējām,” “LA” sacīja Artūrs Kulda, nevēloties atklāt, kāds bija savainojums, bet izsakot cerību, ka ar katru nākamo maču sajūtas un sniegums uzlabosies.

Pēc spēles Rīgā “Salavat Julajev” dosies uz Sanktpēterburgu. Vai pret tabulā zemu esošo Rīgas “Dinamo” nav gaidāma mazāka mobilizācija? “Nebūt ne, mums vajadzīgi punkti, jo ar Omskas “Avangard” cīnāmies par pirmo vietu divīzijā. Turklāt “Dinamo” ir komanda ar raksturu. Nedomāju, ka mūs gaida viegla spēle.”

Sezonas sākumā “Salavat Julajev” bija mainīgas sekmes, taču oktobrī punkti krājas ražīgāk. “Komanda mums laba, klāt nākuši vairāki meistarīgi spēlētāji, mērķi, kā vienmēr, ir augsti. Sezonas sākumā pāris mačos zaudējām, bet tagad esam pierīvējušies, un sapratne arvien uzlabojas.” Komandā rezultatīvākais ar 24 punktiem ir aizsargs Kirils Koļcovs, viņš arī visas līgas rezultatīvākais aizsargs.

Novembra sākumā Latvijas izlase piedalīsies pārbaudes turnīrā Norvēģijā. Izlases pārstāvji ar Kuldu neesot kontaktējušies, bet viņa līdzdalība ir maz ticama, jo KHL čempionātā novembrī nav pārtraukuma.

Oskars Bārtulis, kurš ar Astanas “Baris” aizvakar no Rīgas aizveda trīs punktus (3:2), atzina, ka Latvijas izlasei nevarēs palīdzēt.