Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
9. maijs, 2016
Drukāt

Kautiņš “Artilērijas pagrabos”

Foto - Artis DrēziņšFoto - Artis Drēziņš

"Artilērijas pagrabi" Daugavpilī ir kļuvuši par latvisku centru, ko apmeklē gan latviešu, gan citu tautību jaunieši.

Daugavpils muzikālajā klubā “Artilērijas pagrabi” naktī uz sestdienu koncerta laikā izraisījies kautiņš.

Policijai pēc izsaukuma ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka viena no konfliktā iesaistītajām pusēm jau devusies prom. Saņemta arī informācija no mediķiem, ka pēc palīdzības vērsies kāds šajā kautiņā cietis 1989. gadā dzimis vīrietis. Muzikālais klubs savā sociālā tīkla “Facebook” kontā publicējis paziņojumu, ka “piecu jaunuļu grupa ar nolūku izraisīja kautiņu koncerta laikā.” “Artilērijas pagrabu” kolektīvs atvainojas, ka nespēja pienācīgi kontrolēt šo cilvēku uzvedību un savlaicīgi novērst incidentu. Pasākuma rīkotāji pauž, ka konflikta izraisītāji “diskreditējuši visādi citādi lielisko Daugavpils krievu kopienu. Nav izslēgts, ka “varonības” uzplūdi ir saistīti ar tuvojošos 9. maiju”.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+