Mobilā versija
-0.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Svētdiena, 4. decembris, 2016
22. decembris, 2015
Drukāt

Esi redzams!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “Lumenus” strādā pie jakām, vestēm un mugursomām, kas speciāli domātas braukšanai ar divriteni vai skriešanai naktī.

Tajās iestrādāti spīdoši diožu elementi vairākās krāsās. Gaismas darbojas ar bateriju palīdzību. Interesantākais, ka drēbes, izmantojot “Bluetooth”, var savienot ar viedtālruni. Tālruņa akselerometrs atpazīst brīdi, kad jūs bremzējat, tobrīd aktivizējot sarkanās bremzēšanas gaismas. Kad jūs pagriežaties, iedegas oranžie pagrieziena rādītāji. Kad tuvosieties krustojumam (ko atpazīst, izmantojot “Google Maps”), telefons gaismām liks spīdēt spožāk. Vesti varēs iegādāties par 140 eiro, jakas par 190 eiro, bet mugursomu par 95 eiro.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+