Mobilā versija
+5.5°C
Līksma, Bārbala
Pirmdiena, 24. aprīlis, 2017
8. decembris, 2014
Drukāt

Virtuāla aplikācija iepazīstinās ar Maskavas metro vēsturi (1)

Foto: Wikimedia CommonsFoto: Wikimedia Commons

Maskavas metro, stacija "Miera prospekts".

Maskavas metro vadība, nākamajā gadā atzīmējot metro 80 gadu pastāvēšanu, grasās atklāt virtuālu muzeju, vēsta portāls gazeta.ru.

Pasažieriem piedāvās mobilo aplikāciju, kas ļaus ieraudzīt staciju atklāšanas dienā, bet virtuāls mašīnists izstāstīs metro vēsturi un tā teritorijā atklāto paleontoloģisko atradumu interesantumus.

Pirmā metro stacija, par kuru būs iespējams uzzināt vairāk, būs “Miera prospekts” (“Проспект Мирa”) – viena no skaistākajām Maskavas metro stacijām, atklāta 1952. gadā.

“Pasažieriem būs jāiestāda aplikācija un jāpavērš kamera pret reljefajiem burtiem “Проспект Мирa”, kas atzīmēti ar īpašu marķieri,” portālam skaidroja Jaunatnes urbānistikas skolas IT speciālists Deniss Ponomarenko.

Virtuālā muzeja izstrāde izmaksās aptuveni 400 000 rubļu (pēc pašreizējā rubļa kursa, nepilni 6500 eiro). Aplikāciju metro grib atklāt nākamā gada 15. maijā, kas ir Maskavas metro dzimšanas diena.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tur varē redzēt arī to tūkstošu vergu ģindeņus, kas nobeidzās piespiedu kārtā mobilizēti celtniecībai. Un vai Latvijai obligāti vēl aizvien jāatzīmē visi Lielās Krievijas sasniegumi?

Elegance 2017. Desmit piemēri izsmalcināta tēla radīšanaiElegance ir ļoti daudzslāņains jēdziens, kas ietver gan apģērba piegriezumu, gan izturēšanās veidu.
Paradīzes lauska. Ritas Našenieces mazie atklājumi Korfu salā (1)Britu kapsēta Korfu salā ir vieta, kurā dvēsele izlīdzinās ar pasauli. Ja esi Korfu un tieši Kerkiras pilsētā, mēģini atrast šo vietu. Tas nav grūti. Tikai nedodies turp barā un troksnī. Nekādu tūristu autobusu, lūdzu!
Draugiem Facebook Twitter Google+