Mobilā versija
+5.5°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
8. decembris, 2014
Drukāt

Virtuāla aplikācija iepazīstinās ar Maskavas metro vēsturi (1)

Foto: Wikimedia CommonsFoto: Wikimedia Commons

Maskavas metro, stacija "Miera prospekts".

Maskavas metro vadība, nākamajā gadā atzīmējot metro 80 gadu pastāvēšanu, grasās atklāt virtuālu muzeju, vēsta portāls gazeta.ru.

Pasažieriem piedāvās mobilo aplikāciju, kas ļaus ieraudzīt staciju atklāšanas dienā, bet virtuāls mašīnists izstāstīs metro vēsturi un tā teritorijā atklāto paleontoloģisko atradumu interesantumus.

Pirmā metro stacija, par kuru būs iespējams uzzināt vairāk, būs “Miera prospekts” (“Проспект Мирa”) – viena no skaistākajām Maskavas metro stacijām, atklāta 1952. gadā.

“Pasažieriem būs jāiestāda aplikācija un jāpavērš kamera pret reljefajiem burtiem “Проспект Мирa”, kas atzīmēti ar īpašu marķieri,” portālam skaidroja Jaunatnes urbānistikas skolas IT speciālists Deniss Ponomarenko.

Virtuālā muzeja izstrāde izmaksās aptuveni 400 000 rubļu (pēc pašreizējā rubļa kursa, nepilni 6500 eiro). Aplikāciju metro grib atklāt nākamā gada 15. maijā, kas ir Maskavas metro dzimšanas diena.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tur varē redzēt arī to tūkstošu vergu ģindeņus, kas nobeidzās piespiedu kārtā mobilizēti celtniecībai. Un vai Latvijai obligāti vēl aizvien jāatzīmē visi Lielās Krievijas sasniegumi?

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+