Mobilā versija
Brīdinājums +11.5°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 28. maijs, 2017
8. decembris, 2014
Drukāt

Virtuāla aplikācija iepazīstinās ar Maskavas metro vēsturi (1)

Foto: Wikimedia CommonsFoto: Wikimedia Commons

Maskavas metro, stacija "Miera prospekts".

Maskavas metro vadība, nākamajā gadā atzīmējot metro 80 gadu pastāvēšanu, grasās atklāt virtuālu muzeju, vēsta portāls gazeta.ru.

Pasažieriem piedāvās mobilo aplikāciju, kas ļaus ieraudzīt staciju atklāšanas dienā, bet virtuāls mašīnists izstāstīs metro vēsturi un tā teritorijā atklāto paleontoloģisko atradumu interesantumus.

Pirmā metro stacija, par kuru būs iespējams uzzināt vairāk, būs “Miera prospekts” (“Проспект Мирa”) – viena no skaistākajām Maskavas metro stacijām, atklāta 1952. gadā.

“Pasažieriem būs jāiestāda aplikācija un jāpavērš kamera pret reljefajiem burtiem “Проспект Мирa”, kas atzīmēti ar īpašu marķieri,” portālam skaidroja Jaunatnes urbānistikas skolas IT speciālists Deniss Ponomarenko.

Virtuālā muzeja izstrāde izmaksās aptuveni 400 000 rubļu (pēc pašreizējā rubļa kursa, nepilni 6500 eiro). Aplikāciju metro grib atklāt nākamā gada 15. maijā, kas ir Maskavas metro dzimšanas diena.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tur varē redzēt arī to tūkstošu vergu ģindeņus, kas nobeidzās piespiedu kārtā mobilizēti celtniecībai. Un vai Latvijai obligāti vēl aizvien jāatzīmē visi Lielās Krievijas sasniegumi?

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģināt (1)Ārpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+