Mobilā versija
-0.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
24. novembris, 2015
Drukāt

Virtuālās realitātes brilles

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Arī tu, “Canon”! Līdz šim ar fotokamerām labāk pazīstamā kompānija “Canon” spērusi soli virtuālās realitātes lauciņā, kur šobrīd vadošās pozīcijas ieņēmušas “Oculus Rift”, “Samsung Gear VR” u. c. kompāniju brilles. “Canon” aparāts atšķirībā no konkurentiem jātur ar abām rokām tā lielo izmēru dēļ. 5,5 collu milzenim ir lielākā izšķirtspēja un apskates leņķis – 2560 x 2880 un 120 grādi, kamēr konkurenti var lepoties vien ar 110 vai 100 grādiem. Līdz ar to “Canon” produkts piedāvā tirgū labāko attēla kvalitāti. Tā kā “Canon” produkts jātur ar abām rokām, jāatsakās no spēļu spēlēšanas.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+