×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
25. oktobris, 2013
Drukāt

Virtuves kārtotājs katliem, pannām… (3)

Foto - Valdis IlzēnsFoto - Valdis Ilzēns

Sievietēm patīkot romantisks virtuves iekārtojums, vīriešiem – racionāls. Tātad skaistus traukus un tekstīlijas lai papildina praktiskais lietu organizators!

 

Vienkāršākais organizators ir stienis ar āķiem, kas paredzēts viena veida virtuves rīku piekarināšanai. Piemēram, no spoguļspoži pulēta tērauda izgatavotajā S-Line dizaina karošu statīvā novieto priekšmetus ar līdzīgu apdari. Universālai lietošanai no matēta tērauda piedāvā 60 cm garus stieņus ar baltiem vai melniem galiem. Baltie noder, piemēram, Essential virtuves piederumiem ar baltiem plastikāta kātiem, melnie – no karstumizturīgā neilona izgatavotai sērijai Black Nylon. Statīvus var pagarināt, savstarpēji savienojot ar speciālu tapu.

Speciālus virtuves organizatorus no tērauda sliedītes ražo 40 vai 60 cm garus ar 5 vai 7 āķiem, un nepieciešamības gadījumā arī tos var saaudzēt līdz vajadzīgajam garumam. Pie sliedītes var piekarināt tradicionālos virtuves piederumus un speciāli izgatavotas lietas, piemēram, vienkāršus plauktiņus (30 x 6 cm) garšvielu trauciņiem. Smalkiem virtuves svariem vai pat pavārgrāmatai noder speciāls turētājs, sausajiem produktiem – nelieli auduma grozi. Nažus un citas lietas stiprina pie magnēta, komplektā ir garāks un īsāks.

– Virtuves organizators nekad nenoveco, – uzskata veikala “Brabantija” vadītāja Agnese Līdaka, – tas seko īpašniekam līdzi pat uz jaunām mājām!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+