Horoskopi un mistika
Ezoterika

Vīru reitings atbilstoši zodiaka zīmei: kurš ir labākais?6

Foto -Pixabay

Labākie no labākajiem

Neskati vīru pēc cepures, vēsta sakāmvārds. Tam var piekrist, taču zodiaka zīmju noslēpumos gan ir vērts iedziļināties, ja plānojat sevi saistīt uz mūžu.

12. vieta – Dvīņi

Tas ir vīrs, kurš it kā ir, bet tajā pašā laikā viņa it kā arī nav. Turklāt, – nav viņa tieši tad, kad viņš ir ļoti vajadzīgs, bet, – kad nav vajadzīgs, – lūk, viņš viss ir tavs, dārgā! Ar visiem to pavadošajiem priekiem – tādiem kā kāršu parādi, piecas dienas ilgas dzeršanas kaites un mīļākā – grūtniece. Viņš ir noilgojies un atnācis paēst. Starp citu, naudu neaizdosi? Pieciest šīs šausmas vīra veidā var tikai triju iemeslu dēļ: 1) viņš ir seksa dievs; 2) viņš ir neparasti gudrs un teatrāli asprātīgs; 3) viņš ir seksa dievs. Jā, viņš ir divkārtējs dievs!

11. vieta – Zivis

Ja vīrs-Zivis kaut ko grib, viņam to nekavējoties vajag dot. Bet grib viņš mežonīgu, nevaldāmu seksu, boršču, uz rociņām un – pie mammas. Turklāt visu vienlaikus. Taisnību sakot, ar Zivi tā arī ir jādzīvo – jābūt viņam par gādīgu mammīti. Par gādīgu un stingru mammīti, kura laikus sapliķēs šo draņķi, kad viņš atkal sāks pinkšķēt un dauzīt ar kājiņām. Bet, no otras puses, pasaulē nav vīru, kuri būtu tik uzticīgi savām sievām kā Zivis. Un, – ja gribēsi viņu padzīt pie visiem cūcīgajiem velniem – pigu tev, nesanāks!

10. vieta – Strēlnieks

Strēlnieks ir ideāls vīrs: romantisks, bet praktisks, vīrišķīgs, bet maigs, lielisks mīlētājs un gādīgs tēvs, dzīvot kopā ar viņu ir viegli un patīkami. Protams, ja vien piever acis, aizbāž ausis, bet ar muti saka: “Esmu mājiņā!” un tam patiesi tic. Runā, ka tādējādi dažas sievas Strēlniekus ir pamanījušas neievērot vīra mīļākās pat savā gultā. Tiesa, agri vai vēlu Strēlnieks vienalga nolems, ka viņam ir kļuvis neciešami garlaicīgi, un nolems apprecēties vēlreiz. Tāpēc pirms kāzām vajag pārbaudīt viņa pasi: ja tava vieta viņa sievu virknē ir piektā vai sestā, tad viss ir kārtībā. Ir izredzes, ka visu laiku precēties viņam jau ir kļuvis garlaicīgi.

9. vieta – Skorpions

Vīrs-tirāns. Ir divi viedokļi: viņa viedoklis un nepareizais. Sievai ar nepareizu viedokli vienā mirklī uzdāvinās ceļazīmi dzīvei pēc pēdējiem tehnikas sasniegumiem labiekārtotā Peklē. Sievai ar pareizu viedokli iekārtos personisku paradīzi jau dzīves laikā – ar “blekdžeku” un gardām bulciņām. Dzīves gudrība: pareizs viedoklis nebūt nav pilnīgi obligāts. Galvenais, pietiekami iedvesmojoši to izteikt. Arī visu pārējo vajag darīt ar iedvesmu, ieskaitot laulības pienākuma pildīšanu, boršča vārīšanu, kā arī mājas sakārtošanu un kārtības uzturēšanu mājā, dzīvē un arī Skorpiona satrauktajā dvēselē.

8. vieta – Vēzis

Priekšzīmīgs paraugvīrs – kā etalons no mēru un svaru palātas: simpātisks un harizmātisks labsirdis, spējīgs likt visām kāpņu telpai piederošajām vecmāmiņām iemīlēt sevi no pirmā acu uzmetiena; atbildīgs vīrs un tēvs, kurš precīzi zina, ka viņam ir jāuztur ģimene, bet arī jāaudzina bērni un jānodarbojas ar sadzīves jautājumu risināšanu. Sievu dievina, nēsā uz rokām un lutina ar dāvanām. Tiesa, tikai sabiedrībā. Mājās nokrīt uz dīvāna, atver alu, ieslēdz televizoru un pārvēršas par ķirbi. Ja ķirbja uz dīvāna nezin kāpēc nav, tas nozīmē, ka ķirbis ir aizripojis pa kreisi. Bet, taisnība, sieva gan nekad par to neuzzinās – to nu Vēzim nevar atņemt.

7. vieta – Auns

Skandālists, egoists, naudas šķērdētājs, rupeklis un cūka. Etalonam “īstais vīrietis” atbilstošs – smirdošs, spalvains, briesmīga izskata, ar pieliktu kuņģi. Zem viņa mīļā dīvāna var atrast ne tikai netīras zeķes un neapēstu picu, bet arī paģiraino Marčiku. Ko nozīmē, “kas tas tāds – Marčiks”? Tas taču viņa labākais draugs! Vakar iepazinušies… Naida lēkmē spējīgs ar tējas paciņu sist Marčiku līdz nāvei. Kategoriski nav ieteicams atstāt Aunu saimniecībā ar bērniem un kaķiem, jo bērni un kaķi neprot grauzt sasaldētus pelmeņus. Bet toties Auns ir pārliecināts, ka viņam ir pasaulē labākā sieva, un visiem par to stāsta. Mīļš, mīļš.

6. vieta – Ūdensvīrs

Centrālā godavieta pienākas Ūdensvīram – priekšzīmīga vīra sagatavei. Pati par sevi šī detaļa neko neprasa un nekādas neērtības nerada: atnes pieticīgu daudzumu naudiņas, pabeidz apēst aizvakardienas boršču un bez kurnēšanas mazgā kaķa paplāti. Visu pārējo laiku pavada iekšējā Mongolijā, iedomātus piastrus ierokot Brīnumu Laukā. Bet, ja apbruņosies ar cirvi un vīli, sagatavi varēsi pilnveidot līdz bagāta Buratīno etalonam. Un, kas ir raksturīgi, nav untumains, un turklāt, – vieglais raksturs un humora izjūta nekur nepazudīs.

5. vieta – Vērsis

Uzticīgs un gādīgs vīrs. Visu – mājām, visu – ģimenei un dārgajai sieviņai un mīļotajiem knēveļiem. Nekad nenodos. Nekad nepiekrāps. Miermīlīgs un mierīgs, ja viņu “nenoved līdz kliņķim”. Tā ka, – ja zini, kurā vietā viņam ir kliņķis, vari nesodīti pieciest viņa smadzenes desmitiem gadu. Kā atbildi viņš knābītī atnesīs visu darba algu, bet vēl arī gardumus un dāvaniņas (noderīgas). Pilnīgi bezuntumains – neko neprasa un ar visu vienmēr ir apmierināts. Uzticams, pacietīgs, labsirdīgs, neciešami garlaikots un garlaicīgs bebrs.

4. vieta – Svari

Misters Romantika. Nav svarīgi, cik gadus viņš ir precējies, vai piecus, vai divdesmit piecus, vienalga viņš savai mīļotajai katru dienu atzīsies mīlestībā, dāvinās sarkanas rozes, pasniegs gultā kafiju un sagādās pārsteigumus bez jebkāda iemesla. Laulības pienākumu pilda labāk nekā īpaši apmācīts Dvīnis, turklāt, paliekot uzticīgs sievai, līdz nāve viņus šķirs. Noslēpumainajai sievietes dvēselei viņš redz cauri, tāpēc viņam neko nevajag paskaidrot, viņš pats visu saprot. Supervīrs, spējīgs sievas dzīvi pārvērst romantiskā pasakā. Bet nomazgāt savu šķīvi, un tas ir raksturīgi, tā arī nekad neiemācīsies.

3. vieta – Mežāzis

Godpilnā trešā vieta pienākas Mežāzim – vīrietim, ar kuru noteikti vajag apprecēties, ja ir palaimējies ar viņu satikties. Tiesa, sākumā būs “jānograuž” kāds viens vai vairāki desmiti konkurenšu, tāpēc ka Mežāzis ir vienkārši staigājošs vīrieša labāko īpašību komplekts: gudrs, izskatīgs, godīgs, pievilcīgs un labsirdīgs, un, – kas ir pats galvenais, – visas šīs īpašības Mežāzis saglabās līdz dziļam vecumam, nepārvēršoties par garlaicīgu īgņu. Trūkums viņam ir tikai viens – precēties Mežāzis kategoriski nevēlas. Vispār nekad. Bet, ja reiz viņš to izdarīja, uzskati, tev tagad ir personiskais supervaronis. Cilvēks – Stabilitāte.

2. vieta – Lauva

Saistītie raksti

Vīrs – aizbildnis. Tāds tētiņš. Apprecas Lauvas tikai ar īpašām skaistulēm – vai ar sievietēm, kurām izdodas pārliecināt Lauvu par to, ka viņas ir īstas skaistules (tas nav grūti). Gādā par sievu kā par bērnu, lutina ar dāvanām, nēsā uz rokām un vadā pie rociņas turp, kur viņai nezin kāpēc iet negribas. Apprecēties ar Lauvu – tas ir tā, it kā būtu meita, tikai ar visām ekstrām, kuras pienākas likumīgajai sievai, un bez sodiem, kas pienākas nepaklausīgai meitai. Tiesa, tāpēc vajadzēs nenogurstoši jūsmot par Lauvu. Ja Lauvu laikus neuzslavēs – nīkuļos kā ziediņš bez ūdens, viņam viss novītīs, pirmkārt jau, Varonības Orgāns. Starp citu, – vai tad tajā ir ģimenes laime?

1. vieta – Jaunava

Sameklējiet kabatlakatiņus, dārgās biedrenes sievietes: vīrs-Jaunava – tas ir kā iemiesots misters Dārsijs. Gudrs, izskatīgs un priekšzīmīgi audzināts. Labi pelna, lieliski gatavo, nebīstas no putekļu sūcēja un labāk par visiem audzina mazuļus. Vīrs-Jaunava – uzticams partneris, kurš nekad nenodos, uzmanīgs un maigs mīlētājs un labākais draugs, kuram neko nevajag paskaidrot. Bet tagad, – briesmīgā patiesība: ņemot vērā viņa iekšējo labsirdību, Jaunava vienmēr apprecēsies ar visbezcerīgāko gadījumu, jo “šitā muļķe bez manis pazudīs”. Tā ka izredžu tev ir aptuveni nulle, protams, ja tu neesi Bridžitas Džonsas iemiesojums.

Avots: 3koketki.ru

LA.lv