×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
4. maijs, 2014
Drukāt

Virves vilkšanas sacensībās uzvar Daugavas labā krasta komanda

Foto-LETAFoto-LETA

Svētdien, 4.maijā, Lielās virves vilkšanas sacensībās uzvarējusi Daugavas labā krasta komanda, aģentūrai LETA pastāstīja pasākuma organizators, “Latvijas kultūras attīstības biedrības” vadītājs Niks Volmārs.

Šogad sacensībās piedalījās vairāk nekā 200 Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotāju. “Netipiski bija tas, ka cīņa bija krietni garāka un sīvāka, nekā citus gadus,” skaidroja Volmārs. “Ja pirmajā sacensību gadā virvi vilka tikai deviņas sekundes, otrajā – 12 sekundes, tad šogad jau – 50 sekundes.”

Virves vilkšanas sacensības Rīgā notika jau trešo gadu. Pirmajās uzvarēja Daugavas labais, bet otrajās – kreisais krasts.

Laika apstākļiem uzlabojoties, 11.novembra krastmalā notiekošās sporta sacensības “Krastmalas kauss” pulcēja arvien vairāk rīdzinieku un pilsētas viesu. Pasākumu apmeklēja liels jauniešu, ģimeņu ar maziem bērniem, kā arī pilsētas viesu skaits.

Tiks noskaidroti Krastmalas kausa uzvarētāji strītbolā, futbolā un handbolā. Neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem, komandu loks bija plašs un sporta spēļu laukumos nemitīgi notika cīkstēšanās par uzvaru.

Galda spēļu teltī galda spēļu meistari, amatieri un iesācēji mērojās spēkiem, spēlējot šahu, dambreti, riču-raču un cirku. Nepārtraukta interese bija pie novusa galdiem, kur savu kārtu spēlēt gaidīja dažāda vecuma cilvēki. Ģimenes ar bērniem dalījās komandās un centās noskaidrot uzvarētāju galda hokejā.

Uz Krastmalā uzstādītās skatuves spēlēja dīdžejs. Ar priekšnesumu uzstājās arī Rīgas vingrošanas skolas audzēkņi, izpildot akrobātiskus un spēka vingrojumus.

Tāpat klātesošie varēja izmēģināt spēkus, rāpjoties alpīnisma sienā. Bet dažus metrus tālāk ierīkotajā kartinga trasē varēja vērot paraugdemonstrējumus, kā arī kartinga sacensības.

Ikviens interesents nosūtīja sveicienu Latvijai, debesīs palaižot balonu ar vēlējumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+