×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
13. oktobris, 2013
Drukāt

Visā Latvijā norisināsies “Labo darbu nedēļa”

Foto-LETAFoto-LETA

No šodienas līdz 21.oktobrim visā Latvijā norisinās labdarības akcija “Labo darbu nedēļa 2013”, kuras laikā ikviens tiek aicināts sniegt palīdzību līdzcilvēkiem un vairot palīdzēšanas kultūru valstī.

Kā aģentūru LETA informēja labdarības organizācijas “Palīdzēsim.lv” vadītāja Ilze Skuja, “Labo darbu nedēļa” sāksies ar “Labo darbu spēli”, kas starp hokeja komandām “Dinamo Rīga” un Magņitogorskas “Metallurg” notiks “Arēnā Rīga”. Hokeja līdzjutējiem papildu spēles vērošanai būs iespēja piedalīties labdarības aktivitātēs, kā arī ne vien uzrakstīt apņemšanos izdarīt savu labo darbu, bet pat nofotografēties pie sava plānotā labā darba.

Toties “Labo darbu nedēļas” oficiālā atklāšana notiks rīt, 14.oktobrī, plkst.15 tirdzniecības parkā “Alfa”. Pasākumu vadīs Jogita Pūpola un Kašers, un tās laikā notiks dažādas aktivitātes – iespēja izveidot īpašu labo darbu nozīmīti, uzrakstīt savu apņemšanos vai labo darbu šai nedēļai un citas.

Informācija par “Labo darbu nedēļas” norisi no rītdienas līdz 21.oktobrim iedzīvotājiem būs pieejama tirdzniecības parkā “Alfa” interaktīvajā informācijas centrā, kā arī šajos datumos no plkst.16 līdz plkst.19 darbosies “Palīdzēsim.lv” un citu nevalstisko organizāciju pārstāvji, kuri informēs par nedēļas norisi, iespējām iesaistīties un rezultātiem.

Akciju organizē labdarības organizācija “Palīdzēsim.lv” un hokeja klubs “Dinamo Rīga”, un tās mērķis ir palīdzēšanas kustības popularizēšana un iedzīvināšana, rosinot iedzīvotājus uz savstarpēju atbalstu, kas vairo pozitīvos mirkļus gan devējiem, gan saņēmējiem.

“Aicinām visus Latvijas iedzīvotājus iesaistīties “Labo darbu nedēļā” – ieplānot un paveikt pašiem savus labos darbus, kam nav nepieciešami lieli finansiāli ieguldījumi, kā arī pastāstīt par tiem, kam nepieciešama apkārtējo palīdzība,” uzsver “Palīdzēsim.lv” vadītāja.

Skuja norādīja, ka šogad akcijas organizatori vēlas īpaši uzsvērt jauniešu un bērnu iesaistīšanos labo darbu paveikšanā. Tajā skolā, kura būs aktīvākā labo darbu veicēja, 21.oktobrī notiks “Labo darbu nedēļas” noslēguma pasākums, kurā kopā ar akcijas organizatoriem piedalīsies arī pazīstami Latvijas mākslinieki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+