Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
6. janvāris, 2015
Drukāt

Visā Latvijā sāks veidot vienotos valsts un pašvaldību pakalpojumu centrus

Foto: LETAFoto: LETA

Šogad visā Latvijā pakāpeniski tiks uzsākta vienoto valsts un pašvaldību pakalpojumu centru izveide, informē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM).

Saskaņā ar valdībā otrdien lemto šādas iestādes šajā gadā plānots sākt veidot 89 novadu nozīmes un 21 reģionālas nozīmes centrā, bet līdz 2020. gadam tādas taps arī deviņos nacionālās nozīmes attīstības centros.

Klientu apkalpošanas centri darbosies saskaņā ar “vienas pieturas aģentūras” principu. Tajos iedzīvotājiem un uzņēmējiem vienuviet būs pieejami gan pašvaldības, gan pieprasītāko septiņu valsts pārvaldes iestāžu pakalpojumi: Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Nodarbinātības valsts aģentūras, Uzņēmumu reģistra, Valsts zemes dienesta un Lauku atbalsta dienesta.

VARAM norāda, ka pērn pirmajā pusē īstenotais pilotprojekts Valmierā, Daugavpilī, Rojā un Aucē apliecināja šādu centru dzīvotspēju. Iedzīvotājiem ir iespēja taupīt laiku un naudu, apmeklējot vienu klientu apkalpošanas centru tā vietā, lai saņemtu sev nepieciešamos pakalpojumus atsevišķi katru savā valsts vai pašvaldības iestādē.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (30)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+