Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
6. janvāris, 2015
Drukāt

Visā Latvijā sāks veidot vienotos valsts un pašvaldību pakalpojumu centrus

Foto: LETAFoto: LETA

Šogad visā Latvijā pakāpeniski tiks uzsākta vienoto valsts un pašvaldību pakalpojumu centru izveide, informē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM).

Saskaņā ar valdībā otrdien lemto šādas iestādes šajā gadā plānots sākt veidot 89 novadu nozīmes un 21 reģionālas nozīmes centrā, bet līdz 2020. gadam tādas taps arī deviņos nacionālās nozīmes attīstības centros.

Klientu apkalpošanas centri darbosies saskaņā ar “vienas pieturas aģentūras” principu. Tajos iedzīvotājiem un uzņēmējiem vienuviet būs pieejami gan pašvaldības, gan pieprasītāko septiņu valsts pārvaldes iestāžu pakalpojumi: Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Nodarbinātības valsts aģentūras, Uzņēmumu reģistra, Valsts zemes dienesta un Lauku atbalsta dienesta.

VARAM norāda, ka pērn pirmajā pusē īstenotais pilotprojekts Valmierā, Daugavpilī, Rojā un Aucē apliecināja šādu centru dzīvotspēju. Iedzīvotājiem ir iespēja taupīt laiku un naudu, apmeklējot vienu klientu apkalpošanas centru tā vietā, lai saņemtu sev nepieciešamos pakalpojumus atsevišķi katru savā valsts vai pašvaldības iestādē.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (21)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+