×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
22. decembris, 2016
Drukāt

“Visa valsts iebraukusi, atvainojiet, pakaļā.” Elksniņa izteikumus skaidro ar pilnmēnesi (38)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas kolēģu kritiku šodien izpelnījās deputāts Andrejs Elksniņš (“Saskaņa”) par debatēs teikto, ka dažu cilvēku “pielikšana pie sienas” veicinātu valsts pārvaldes uzlabošanu.

Elksniņš debatēs par opozīcijas rosināto finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas (ZZS) demisiju kritizēja valdību un koalīcijas pārstāvjus, kas, viņaprāt, šodien sēžot klusi un nedebatē, jo viņiem esot kauns.

“Šādos brīžos man ir žēl, ka mēs, piemēram, neesam Ķīnā. Paņemtu profilakses pēc pāris nostādītu pie sienas, un mēs sāktu būvēt ceļus, sāktu būvēt rūpnīcas, un viss būtu pilnīgākā kārtībā. Mums būtu izaugsme,” turpināja deputāts.

Viņš runāja arī par pašvaldības finansēšanas izlīdzināšanas fondu, kur Rīgas pašvaldība iemaksājot būtiskas summas, tātad netieši uzturot koalīcijas vadītās pašvaldības.

“Tikmēr visa valsts (…) ir tiešām iebraukusi, atvainojiet, pakaļā. Vārda tiešākajā nozīmē,” turpināja deputāts. Elksniņš arī piebilda, ka būtu jāaiziet visai valdībai, nevis atsevišķiem ministriem.

Koalīcijas politiķis Ingmārs Līdaka (ZZS), uzrunājot Saeimu pēc Elksniņa, sacīja: “Izskatās, ka pilnmēness atkal uzplaucis.”

Viņš turpināja ar jautājumu par to, vai gribētu, lai šeit būtu kā Ķīnā. “Dažubrīd pēc Elksniņa kunga uzrunas, jā. Jo Ķīnā, cik es zinu, ar opozīciju ir gauži švaki un tie, kurus liek pie sienas, ko Elksniņa kungs minējis, parasti ir tie, kas mēģina būt opozīcija,” teica Līdaka.
Deputāte Ilze Viņķele (V) vēlāk aizrādīja, ka šodienas diskusijās tiek pārkāptas robežas, ko nevar darīt, neskatoties uz pašvaldību vēlēšanu tuvumu un to, “lai cik mums būtu pilna sirds”.

“Ja jurists, deputāts, mūsu kolēģis, Daugavpils mēra kandidāts, sociāldemokrātu partijas jaunā zvaigzne var iznākt un no tribīnes aicināt tiešāk vai netiešāk kā metodi politikas lēmumu kvalitātes uzlabošanai izmantot pielikšanu pie sienas, kas nepārprotami nozīmē nošaušanu, tad acīmredzot Elksniņam ir ļoti dīvaina izpratne par ētiku jeb tās nav,” klāstīja Viņķele.

Viņa akcentēja, ka šādas diskusijas ir nepieļaujamas un ir netiešs aicinājums uz vardarbību.

Kā ziņots, Saeimas vairākums šodien nolēma neatbalstīt opozīcijas rosināto finanšu ministres Reiznieces-Ozolas demisijas pieprasījumu. Deputāti šodien noraidīja arī ierosinājumu par neuzticības izteikšanu bijušajām finanšu ministram, pašreizējām labklājības ministram Jānim Reiram (V).

Pievienot komentāru

Komentāri (38)

 1. Komentāru !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Elksniņ,ja jau tu to apgalvo,tad jau esi tur pabijis!Pēc tavas uzvedības es tam ticu !!LAIKAM NO TURIENES UZ sAEIMU ARĪ ATBRAUC AR TO LEPNO DŽIPU,VAI NE ??
  LAI GAN TAGAD zIEMASSVĒTKOS pie lielveikaliem bilde bija pilnīgi CITA !! Nebija vietas kur piekantēt mašīnu.Laikam neesi nekad tautās gājis un aiz lepnā džipa logiem tautu neredzi un to ,kas notiek aiz tiem.Šķiet,ka tev pašam būtu pirmajam jāstutējas pie tās sienas kā supermelim un liekulim,pretīgam mutes bajāram bez satura.Kaut vai arī par Daugavpils pirmsvēlēšanu reklāmu utt.TU esi nelietis !!!

 3. Tad jau pēc Viņķeles vārdiem tagad var saprast ka deputātus nedrīkst likt pie sienas bet tauta jau ir piespiesta pie sienas,vel tikai jāpagaida kad viņi tiks galā ar finanšu putru un tad atliks nospiesta gala sprieduma poga.
  Bet tā kā valdība ir iebraukusi galīgā dirsā tikmēr tauta var mazliet atvilkt elpu,jo spriedums var būt nežēlīgs priekš tautas un mazajiem uzņēmējiem.Lielajos uzņēmumos vis skaidrs,tur ir tautas kalpi iesaistījušies, tiem tas var iet secen.

 4. MAN PATĪK !!!! It sevišķi par to dažu ( man pat šķiet diezgan daudzu) pielikšanu pie sienas, lai beidzot valstī būtu kārtība !!!!

  • Tevi jau arī līdzi parausim!Kapēc domā,ka neesi pelnījusi?Ja kā Ķīnā,pēc Elksniņa ,tad visus ,kuri iesaistīti.Bet tu tos liekamos pie sienas pati iebalsoji ! matuška.

 5. Все эти «слуги народа» как раз от самого народа страшно далеки. Они настолько уже оторвались от реальной жизни, что плохо представляют себе, как живут в этой стране простые люди. Иначе бы они не принимали столь идиотские законы. Прав Элкнис, чтобы привести их в чувство нужны экстремальные средства.

 6. Nošaujamo saraksts jāsāk ar alfabēta burtu “U”, lai būtu godīgi! 🙂

 7. Un cik tur lielas algas un cik lielas pensijas Baltkrievijā? To tu aizmirsi pateikt, Vērotāj! Nesen te kaimiņos bija atbraukusi viena ģimene ciemos, vīrs strādā celtniecībā. Tā arī pateica : “Jums te dzīves līmenis augstāks”, un man nav pamata viņiem neticēt.

 8. nu ja brūti aizvilina igauņu miljonārs, tad ne tikai pakaļā tiksi , bet tur arī paliksi , andrjuša!

 9. Nu, Elksniņa izteikumus jāskaidro nevis ar pilnmēnesi, bet gan ar ģenētiku

 10. ĶĪNA ir tālu ,bet Baltkrievija blakus.Derētu palūkoties kā dzīvo Baltkrievijā,bet tas ir tabū kā patreizējā Krievijā tā arī Latvijā.Baltkrievijā valda likums ,kārtība un taisnīgums,tur nav organizētās noziedzības,neslēdz skolas , slimnīcas, darbojas rūpnīcas,laukos kolektīvās un fermeru saimniecības.Baltkrievija ir vienmērīgi apdzīvota,nav depresīvu rajonu,valstī no citām vairāk iebrauc kā izbrauc.Pilsētu namu pirmo stāvu balkonos nav režģu pret zagļiem! Valsti šķērso automaģistrāle līdzīga autobānim Vācijā.Tur viss pilnīgi pretēji kā Latvijā.Vienīgā ,,nelaime,, ka tur pie varas ir Eiropas ,,pēdējais diktators,,.

 11. Nu re, Elksniņš jau pārņēmis Trampa metodes, lai vāktu sev balsis gaidāmajās priekšvēlēšanu cīņās! Izteicieni no tribīnes izteikti populistiski: “valsts iebraukusi pakaļā”, ” pāris kolēģus jānostāda pie sienas”, utt. Un pozīcija uzķērās un sāka taisnoties (fui, cik zema morāle – Viņķele, Līdaka!). Bet to tikai populistam Elksniņam vajag, lai vāktu bonusus! No viņa daudz neatpalika Kaimiņš. Priekšvēlēšanu cīņas ir sākušās!
  Vēl jau daudz ko dzirdēsim, bet vai spēsim atšķirt pelavas no graudiem?

 12. Tu demagog, uzrādi konkrētus faktus, cik cilvēkiem Latvijā nav pieejams ēdiens, apģērbs, miteklis? Nevis ar mērķi, ar tukšu muldēšanu graut Latvijas valsti, bet konkrētus faktus konkrētās vietās (Rīgā, Daugavpilī, Ventspilī, u.c.) ! Vai tevis piesauktie mediķi, skolotāji, ugunsdzēsēji staigā pliki, neēduši un dzīvo zem tilta? Aiz trula naida tev ir pazudusi realitātes sajūta. Jā, viņiem varbūt nav pietiekoša alga pēc Eiropas standartiem, bet kurš no viņiem mirst badā? Nosauc! Laikam pats slikti strādā vai nestrādā neko, tikai raksti komentus. Tavi piesauktie simti tūkstoši ir pilnīgs blefs, ar ko tu te uzkurini kaislības, tāpēc tevi jāsauc pie atbildības par apzinātu pretvalstisku propagandu. Kremļa trollis!

  • Atgādinu, ka bezdarba pabalsts LV ir 9 mēneši un oficiālie bezdarbnieki vien ir ap 12 %. LV ir 40000 narkomāni, 15% skolēni ir atkarīgi no datora.

 13. Skarba patiesība kož acīs. Tā nav patīkama. Pārspīlējumi arī, protams, izsauc emocijas. Man gan šķiet, ka mūsu “varnešu” kurlums un absolūtā atsvešinātība no realitātes nu jau tiešām ir neglābjams. Vismaz ar parastajiem līdzekļiem. Īpaši visām viņķeļveidīgajām, solvitiņveidīgajām utt. personām tas ir galīgs, faktiski – diagnoze.

 14. Andrei, mīļais, man arī patīk “iebraukt pakaļā”. Tiksimies?

 15. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

  Un, arī: “Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai “vētrainas rosības” imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc “esam tur, kur esam, un ārā netiekam”.”

  =======

  Mediju ziņa (2012. gada decembris): Neskatoties uz to, ka Latvija esot “spējusi izkļūt no ekonomiskās krīzes, piedzīvojot strauju ekonomikas izaugsmi jeb tā dēvēto “veiksmes stāstu”, un Valdis Dombrovskis ( V-“jenotība” ) premjera amatā ir noturējies kopš 2009.gada”, šīs valsts iedzīvotāji joprojām ir ļoti kritiski noskaņoti pret valdības darbu – lai gan starptautiskajā arēnā Latvijas valdība šogad (2012.) esot “baudījusi īpašu popularitāti un teju ik dienas saņēma atzinīgus vārdus par šīs valsts izkļūšanu no finanšu krīzes un ekonomisko augšupeju”, Latvijā, par spīti iepriekš minētajam, valdības popularitāte, iespējami politkorekti izsakoties, nu nepavisam nav liela – tieši tāpat, kā šīs valsts sabiedrības ticība nu jau krietni vairāk nekā 20 gadus jeb aptuveni jau ceturtdaļu gadsimta (!?!) “ilgtspējīgajam”, varas turētāju “elites locekļu” populistiski sludinātajam un masīvi reklamētajam “veiksmes stāstam”…
  —–
  .
  Latv(ĀN)ijas “veiksmes stāsts”.
  ( SILES “valsts” 25 gadu “ilgtspējas sausais atlikumus” )
  ( ‘konceptuālais rezumējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Pa(r) “latv(ĀN)iju” klīst kā LĀSTS,
  Šīs “valsts” un SILES “veiksmes stāsts” ~
  Priekš “glupās Tautas” fantazēts,
  Un “masmēdekļos prom(au)cēts”:
  “Lai VISA pasaule skauž mums,
  KĀ “veiksmes stāsta” shēmojums,
  Tiek “aprobēts” uz “latv(ĀŅ)iem” ~
  Šīs MUĻĶU zemes LUMPEŅIEM!…”

  Jau “ilgtspējīgi” ZOMBĒTS tiek:
  “Nav “valstij” muļķos jāpaliek,
  Bet – “jāstrādā”, lai Tauta ļauj,
  Ka “vara” to “bez naža kauj” ~
  Mums, biedri, tas ir izdevies!!!
  TĀDS “veiksmes stāsts” ir ienācies,
  (Un “konceptuāla pieredze”),
  Ka – “jāinformē” pasaule:
  .
  Par “valsti”, kas smok PARĀDOS
  (Ko “prominences” neatdos ~
  Uz “glupās Tautas” pleciem liek,
  Lai n-tām paaudzēm “prieks” tiek).
  Par “shēmām”, KĀ tiek “pūlis kāsts”
  (Bet salaupītais – SILĒ gāzts),
  Ar “nodokļiem” un “nodevām” ~
  (Ap rīklēm) “jostām savilktām”.
  .
  Par “augstās mājas” MUTANTIEM,
  (No “politbandu sarakstiem”),
  Kas tēlo “tautas priekšstāvjus”
  (Jo – “vēlētājs dod mandātus”).
  Par “premjeriem” un “ministriem”,
  Kas “strādā valdībā” – priekš tiem,
  Kam “stipendiju” sarakstos,
  Pa pilnam kontu “ofšōros”.
  .
  Par LIEKĒŽIEM, kas piezīžas,
  Pie “valsts” – kā kazas slaucamas,
  Un var laist muļķi “padomēs” ~
  Līdz “partkoms” citur “aizrotēs”.
  Par AUGĻOTĀJIEM “banksteriem”,
  Kam ļauts no “pūļa” VIENTIEŠIEM,
  “Cirpt procentus” (līdz “bankrotiem”)
  Ar “kredītiem” un “līzingiem”.
  .
  Par “ķēķa tiesām” SISTĒMĀ,
  Kur kretīns skaitās “godība”,
  Un bandīts – ‘mentu’ “tiesībsargs”,
  (Kā “profs” un Cilvēks – jēgā vārgs).
  Par ZOMBĒJUMIEM (masīviem),
  Priekš “bauriem” (glupi pasīviem),
  Caur “masmēdekļiem” (“lojāliem” ~
  Par “jūdasgrantiem” pērkamiem).

  Par “simtlatnieku” “liekačiem”,
  Ko klaušās dzen par santīmiem,
  Pie pašvaldoņu vergturiem ~
  Priekš “komunāliem rēķiniem”.
  .
  Par “striķa & ziepju pabalstiem”,
  Kas pašvaldoņu “labdariem”
  (No “darba algu” tūkstošiem),
  Ir “jāatgrūž priekš ubagiem”.
  .
  Par “pensīšiem”, kas badā mirst,
  Jo – viņiem (p)ieteikts neaizmirst:
  “Kam nav ko ēst, tam – HUĻI di#st!” &
  “Bez skaidām – NAFIG mežu cirst!”
  .
  Par “emigrantiem” (masveidā),
  Kam “trimdā” Maize jāgādā,
  Jo – “valsts” pat darbu noskauda,
  Kad Tēvzemi tiem atņēma.
  .
  Par māmiņām, kas nedzemdēs,
  Jo – saviem bērniem negribēs,
  Ne “veiksmes stāsta” absurdus,
  Ne “valsts” un SILES vagarus.
  .
  Par demogrāfiem “raudošiem”,
  Ar KATASTROFU draudošiem,
  Jo – Tauta arvien straujāk dilst,
  Kas “veiksmes stāstam” neiebilst…”

  Šķeļ apziņu kā MURGS un LĀSTS,
  ŠĪS Muļķu Zemes “veiksmes stāsts”,
  Ko BLEFO rukšķošs SILES balsts ~
  Šī NAV ne Latvija, ne Valsts,
  Par kuru Letiņš “stāv un krīt”:
  Kaut zobiem plēst un pīšļos mīt,
  Var trulus KRETĪNUS, kas To,
  Ar “veiksmes stāstiem” ap(zaimo).
  .
  ‘ANNO’ ~ 21.12.2012.

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

  • Muļķa Mazpisānam Atbildēt

   Atzīsties, muļķīt, tev taču talanta uz dzejošanu vai polītikas izpratni nav nekāda. Nedari savai maķuškai kaunu!

   • muļķim no Mazpisāniem Atbildēt

    ;)))

    Atzīsties, ģenētiski aprobežotais muļķīt, tev taču nav absolūti nekāda talanta uz jebko un absolūti nekādas izpratnes par jebko. Nedari kaunu savai SILES cūklopu sugai un saviem dermoliberastu pidarskapja aktīvajiem / pasīvajiem partneriem!

 16. Taisniiba vien ir lielaa pakalaa novedushi valsti!

 17. Jo tālāk,jo trakāk! Lai gan kas ir SC to jau jutām kad TV rādīja Ušaka un Šlesera dialogu RD ar septiņstāvīgu “mātes”vārdu palīdzību.Elksniņš gājis tālāk,jau atklājot,ka viņi ir Višinska mazbērni līdz aknām.Tad varat iedomāties KO darītu SC ..,ja te iebruktu Putina zaļie !Vai vēl kādam jāskaidro kas ir nelojalitāte?!Nedod Dievs,ja tādi mankurti tiktu visā valstī pie varas!Tagad jau Rīga ir mazā Borviha,bet tad Latvija būtu Malaja rasija kā Brežņeva mazā zeme.vai kas līdzīgs.Un krievu val.kā valsts val.garantēta.Tātad atpakaļ 1945.gada līmenī.Ja kāds sadūšotos un latviešiem pastāstītu par to kas notiek un KĀ Rīgas domē !!Latviešu vēlētāji pilnībā tiek ignorēti !!Rīgas domē jau tagad ir atkal 1945.gads !!!

  • vai pamelas uzrunai ietilpst “ķrievi nāk” opcijās? ne jau tautai par to būtu atbildība, ja SC tiktu pie varas, bet pašiem TAGADĒJIEM valdošajiem. Tieši ZZS, V un NA šobrīd visiem spēkiem TUVINA Latviju šādam scenārijam. Tautai tak NAV vairs, par ko balsot. ŠIE tautu ir uzmetuši vairākkārt un dara to joprojām. ŠIE Latviju ir padarījuši par STRĀDĀJOŠO NABAGU VALSTI. Izglītoti, darbīgi, čakli cilvēki, kuri STRĀDĀ atbildīgos amatos (mediķi, skolotāji, glābēji, ugunsdzēsēji u.c.) IR NABAGI, jo tādas algas par smagu un atbildīgu darbu maksā TIKAI NABAGIEM. Un šī koalīcija to dara, tāpēc cilvēki par viņiem nebalsos un pareizi darīs. Varbūt kāds patiešām nāks no jauna un būvēs ceļus, rūpnīcas, darīs pieejamu veselības aprūpi visiem, nemērdēs nost pensionārus. Cilvēkiem taču ir VIENALGA, kā sauc tās partijas, viņiem vajag CILVĒKA CIENĪGU DZĪVI, PAMATA VAJADZĪBU APMIERINĀŠANU – ĒDIENU, MĀJOKLI, SILTUMU, ĀRSTU, APĢĒRBU….tas viss nav pieejams ĻOTI DAUDZIEM simtiem tūkstošu cilvēkuLatvijā.

   • Полностью с вами согласен!
    А у мадам эта опция включена на генном уровне.

   • ko tu murgo?!Rīgā u.c. pat mazās pilsētās lielveikali uz katra stūra un pircēju netrūkst.Mašīnām vairāk vietu nav arī mazpilsētās!Nenodzeries,atver morgalas un apskaties apkārt.Bet nekur pasaulē nav tā,ka visi ir vienādi bagāti un braukā Poršos!Netēlo idiotu !Vien PSRSā bijām visi vienādi nabagi un laimīgi,ja tikām pie desas luņķa.Aizbrauc uz Krieviju ,soc.paradīzi ko te mokies?

  • Мадам, мадам! У вас опять белая горячка! Или вы кислоты перебрали?! Эх, не бережёте вы себя, нервные клетки ведь не восстанавливаются.
   Приходите за метлой, специально для вас приобрёл. Крепкая, надёжная, летать не ней вам удобно будет.

   • tovarisč,tā gorjačka jau nav viņai,bet tev,jo tu esi iezombēts plus tam visus apriet.Par to slotu tu jau sen drukā,bet smadzeņu par maz lai piedāvātu ko 21.gs. piemērotu .Tev novēlam palidot ar TU- 154.

 18. Nu gan ,kā tādi var strādāt saimā.Var rināt kā ienāk prātā dara ko grib…viekārši atlaist visus…

 19. fiņķelis-stiprināāts Atbildēt

  Taisnība jau ir par to pakaļu, visapkārt baigā smirdoņa….Tagad zinu, kāpēc tā ir.

 20. un to vinkeli pirmo salasnu banda elksninam taisniba tikai kinas variantu

 21. Ko ar Andreju Elksniņu (“Saskaņa” !!!) dara DP?

 22. Pie valdības pults stāvošie jau 25 gadus uzvedas un dzīvo itkā būtu nepārtraukts pilmēness,bet tauta brīnās,ka valdība nezina kas notiek patiesībā……..

 23. Kurā mucā izaudzis tik nekulturāls tips? Par sodu būtu viņš jāpiespiež izlasīt vismaz tās Latvijas vēstures sadaļas, kur okupanti lika “pie sienas”, apšāva ļoti daudz Latvijas cilvēkus tikai par to, ka viņi bija latvieši.

Draugiem Facebook Twitter Google+