Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
17. jūnijs, 2015
Drukāt

Visā valsts teritorijā tiek pļauta zāle uz autoceļu nomalēm

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Vienlaikus visā valsts teritorijā tiek pļauta zāle uz valsts autoceļu nodalījuma joslām. Ikdienas uzturēšanas darbs tiek veikts, lai uzlabotu autovadītājiem ceļa un tam pieguļošo teritoriju pārredzamību.

Šobrīd zāle visā Latvijas teritorijā ir jau nopļauta vairāk nekā 8 500 kilometru garumā, proti, gandrīz pusei no valsts autoceļiem, informē VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs”.

Plānots, ka līdz svētkiem, zāle tiks nopļauta uz visiem valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+