Horoskopi un mistika
Horoskopi

Visai iespējams, ka šonedēļ iesāktais tiks arī sekmīgi pabeigts! Horoskopi no 2.līdz 8. decembrim0

Foto: Pexels

Auns

Šonedēļ izdosies visu izdarīt tā, ka apmierināts būs ne tikai pats Auns, bet arī vismaz lielākā daļa apkārtējo. Zvaigznes sekmē attiecību spodrināšanu ar tiem, kuri tuvi un dārgi. Piemērots laiks arī finanšu darījumiem.

Vērsis

Arī viņam nedēļa veiksmīga. Ja vien viņš pārlieku nenoslinkos, nebūs nekādu problēmu piepildīt nodomāto un pat vēl vairāk – planētas labvēlīgas visam jaunajam un to lietošanai mērķu sasniegšanai. Kādu brīdi ieteicams veltīt arī saviem mīļajiem; zvaigznes sekmēs attiecību uzlabošanu.

Dvīņi

Spējas nojaust lietu savstarpējās sakarības un izmantot iegūtās zināšanas savu mērķu sasniegšanai lielākas kā citkārt, un to vajadzētu izmantot. Galvenais – nepalaisties slinkumā un izmantot visas izdevības.

Vēzis

Šonedēļ vēlmes izdosies īstenot, atrodoties harmonijā ar apkārt notiekošo. Protams, lai tas notiktu, nepieciešams ieklausīties savos līdzcilvēkos un ņemt vērā arī viņu domas. Var nākties meklēt arī kādu kompromisu, bet tas nebūs grūti.

Lauva

Planētas noskaņo viņu būt pārliecinātai par savu varenību un spēku, tāpēc viņa var uzņemties visgrūtākos pienākumus un dot visneapdomīgākos solījumus. Labāk gan būtu, ja viņa tā nedarītu – šobrīd viņas patiesās spējas ir krietni zemākas kā parasti.

Jaunava

Daudz sīku darbiņu, ar kuriem viņa labi tiek galā, un šeit viņai daudz var palīdzēt elektroniskie saziņas līdzekļi. Piemērots laiks arī nākotnes plānošanai – viņa spēj ieraudzīt ne tikai notikumus, bet arī tos virzošos spēkus.

Svari

Spēja ieraudzīt nianses spēcīgāka kā parasti, līdz ar to piemērots laiks iesāktā pabeigšanai un piešķirt tam pēdējo slīpējumu. Labvēlīgs laiks arī visāda veida darbiem, kuru rezultāti atkarīgi no rūpīgas visu apstākļu ievērošanas.

Skorpions

Visai iespējams, ka šonedēļ iesāktais tiks arī sekmīgi pabeigts. Garantija tam ir ātra un precīza domāšana, iedziļināšanās lietas būtībā un enerģiska rīcība, uz kuru viņš šobrīd ir vairāk spējīgs kā vienā otrā citā reizē.

Strēlnieks

Viņš šobrīd vairāk paļaujas uz iedomām nekā uz loģisku prāta apsvērumu diktētiem slēdzieniem. Vairākumā gadījumu tas drīzāk var novest pie nepatikšanām. Būtu labi, ja viņš domātu ar galvu vismaz finanšu lietās.

Mežāzis

Turpina cītīgi “rakt” izvēlētajā virzienā un ir optimistisks, iespējams, pat pārāk. Planētas veicina spējas atstāt uz apkārtējiem labu iespaidu, taču var gadīties, ka ne tieši tajā brīdī, kad tas ir visvairāk nepieciešams.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Daudz dažādu situāciju un notikumu, un svarīgākais būtu tajos neapjukt un pieņemt lēmumus, vadoties no veselā saprāta. Rast atbalstu grūtā brīdī palīdzēs spēja kontaktēties ar apkārtējiem un modināt viņos simpātijas. No stereotipiem nāksies atbrīvoties.

Zivis

Viņas darītu labi, ja savā rīcībā vairāk vadītos no loģikas apsvērumiem, nevis emocijām. Jāizvairās arī pārvērtēt savas spējas un iespējas, tomēr, ja tiks izvirzīti reāli mērķi, tie arī tiks sasniegti. Svarīgi izvēlēties prioritātes.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Ja arī kāds zina, kas tev patiesībā ir nepieciešams, tad tikai tu pats! Horoskopi 4. decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Kad gaidāms čika laiks decembrī?
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Centies nepārkarst arī vārda tiešā nozīmē! Horoskopi 3.decembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Rūjienā Pūci uz tikšanos par reformu sagaida ar lauksaimniecības tehnikas rindām
5 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Kariņš secinājis, ka pēdējā laika notikumi liek apšaubīt Rīgas domes rīcībspēju
7 stundas
MM
Mečislavs Maculēvičs
Ekonomika
Mečislavs Maculēvičs: Darba tirgus potenciāls – darbinieki 50+
6 stundas
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Šteinbors rāda meistarklasi “Arka” vārtos
5 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija nav līdz galam apstiprinājusi NATO aizsardzības plānus Baltijas valstīm un Polijai
6 stundas