×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
22. maijs, 2017
Drukāt

Visapkārt mētājas netīras drēbes un rāpo prusaki: atrod šaušalīgos apstākļos dzīvojošus bērnus (5)

Foto RPPFoto RPP

Policisti Ziepniekalnā 22.maija naktī no ģimenes izņēmuši četrus antisanitāros apstākļos dzīvojošus bērnus, kuru māte – grūtniece bijusi pamatīgā reibumā, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pēc pusnakts likumsargi saņēma izsaukumu uz Ziepniekkalnu, kur mediķi izsaukumā konstatējuši iereibušus vecākus ar četriem mazgadīgiem bērniem antisanitāros apstākļos.

Ierodoties notikuma vietā, sastapta pamatīgi iereibusi 26 gadus veca sieviete, kura, kā vēlāk izrādījās, ir māte četriem dzīvoklī esošajiem bērniem un turklāt ir piektā bērna gaidībās. Apskatot dzīvokli, konstatēts, ka tas ir nolaists – grīda netīra, sienas apzīmētas, visapkārt mētājas netīras drēbes un rāpo prusaki. Trim puisēniem nebija savas gultiņas un viņi gulēja kopā uz stūra dīvāna, savukārt jaunākais bērns – divus gadus veca meitenīte – gulēja zīdaiņu gultiņā. Meitenītei ilgstoši nebija mainītas autiņbiksītes.

Likumsargu ierašanās brīdī, māte histēriski kliedza un ar cieņu aizskarošiem vārdiem nolamāja ārsti, kas nomainīja meitenītei autiņbiksītes. Abi iereibušie vecāki atdalīti no bērniem un grūtniecei veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņa ir 1,87 promiļu reibumā.

Gan policisti, gan bērnu tēvs centās sievieti nomierināt, taču histēriskā kliegšana turpinājās. Uz notikuma vietu izsaukta vēl viena Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde. Pēc brīža visiem bērniem veiktas medicīniskās apskates, kuru laikā noskaidrojās, ka hospitalizācija nevienam bērnam nav nepieciešama.

Pieņemts lēmums bērnus šķirt no ģimenes un nogādāt drošā vidē, krīzes centrā. Savukārt iereibusī grūtniece hospitalizēta.

Lietas materiāli nosūtīti Rīgas bāriņtiesas speciālistiem, kuri jau pašlaik ir pārtraukuši aizgādības tiesības vecākiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. No tādiem vecākiem pārsvarā tagad mūsu tauta vairojas. Ar kuru galu domā ?

  2. Mietpilsoņu acuprieks Atbildēt

    Netīrība un dzeršana, tas ir slikti,

    bet kāpēc sienas nedrīkst būt apzīmētas?
    un 2gadīgs bērns kāpēc nedrīkst gulēt zīdaiņu gultiņā, ja tā nav par mazu?

  3. Šāda situācijas būs vēl un vēl. To izraisīs pabalstu celšanas bērniem. Šādas dzīvdzemdētājas arī tik spiedīs vienu pēc otra lai tik naudiņu dabūtu, jo vairāk jo labāk. Es uzskatu ka jāsakārto nodokļu sistēma, lai tādi pabalsti nemaz nebūtu nepieciešami. un Naudu, kas tiek tērēta pabalstiem izmantotu citās sfērās medicīna un izglītība. Šādi tā ir tikai naudas izšķērdēšana izdalot šādiem dzērājiem.

  4. Nevajag apvainot prusakus. Mēs nerāpojam. Mēs žigli tekalējam.

Draugiem Facebook Twitter Google+