×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
26. februāris, 2015
Drukāt

“LA” lasītāji”: Visas cerības uz Belēviču (8)

Foto - LETAFoto - LETA

Veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Rīdziniece M. Pētersone pauž sašutumu, ka slimnīcās tiek uzņemti bezpajumtnieki pamatīgā alkohola reibumā. Neviens pēc tam par slimnīcā pavadīto nakti un brūču apkopšanu nemaksā ne eiro.

Kāda bezpajumtnieka parāds slimnīcai sasniedzis 12 tūkstošus eiro! Tajā pašā laikā cilvēkiem, kuri godīgi strādājuši un maksājuši nodokļus, mūža nogalē veselības aprūpe lielo izmaksu dēļ vairs nav pieejama. “Priekšroka tiek dota pļēguriem un dienaszagļiem!” uzsver vēstules autore. Un piebilst: “Visas cerības uz ministru Belēviču, ka viņš apturēs šīs ēverģēlības.”

Valdis Erlats no Gulbenes novada atbalsta Saeimas deputātus, kuri nolēmuši neaizliegt kažokzvēru audzētavas Latvijā. “Latvijā zvērkopju devums, salīdzinot ar pasaulē ražotās produkcijas apjomiem, ir ļoti niecīgs. Ja mūsu valstī būtu aizliegts audzēt kažokzvērus, tad Krievija, Ķīna un Skandināvijas valstis tikai priecātos, ka par vienu konkurentu mazāk.”

Līga Lāre-Dreimane priecājas par Gaiļezera slimnīcas gados jaunajiem dakteriem neirologiem Santu Ašmani un Kasparu Auslandu, kuri viņas vīra slimībai noteica īsto diagnozi un pacientu izārstēja. Savukārt Cēsu dakteriem Līgas kundze draudzīgi iesaka atsvaidzināt vai papildināt savas zināšanas, jo viņi divu gadu laikā nesekmīgi dakterēja vīru, beigās paziņojot, ka viņa kaite nav izārstējama.

Arī Irma Kalniņa no Ilūkstes novada sašutusi par TV redzēto sižetu – gados jauni, spēcīgi cilvēki stāv uz ielas stūra un diedelē no garāmgājējiem naudu. “Tas ir paradokss! Viņiem nav kauna ubagot, bet mēs ar vīru savā zemnieku saimniecībā apkopjam sešas govis, kaut abiem jau 78 gadi.” Irmas kundze vēl pieļautu, ka palīdzību lūgtu nevarīga večiņa vai invalīds, bet ne jau darbspējīgi, spēcīgi vīrieši.

Mūsu lasītājs Valters Rudzītis ziņo, ka mūžībā aizgājis Latvijas nacionālais partizāns Alfrēds 
Suipe. Lai par Latvijas brīvību nebūtu jācīnās svešas zemes armijas rindās, Alfrēds devās mežā ar domu “un, kad norībēs pēdējais šāviens, Latvija brīva tad būs!”. Diemžēl šo cīņu zaudēja visi. Tomēr šodienas Latvijā nenogurstošo cīņu par Stūra māju Alfrēds vinnēja un tagad varēs mierīgi dusēt dzimtenes smiltājā Sērmūkšos kopā ar saviem kritušajiem bunkura cīņu biedriem, raksta V. Rudzītis.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. To,ka strādā dakteri ,kuri vārda tiešajā nozīmē noārstē cilvēku tas nu gan ir fakts.Izraksta zāles tās nepalīdz,raksta nākošās,tās atkal nepalīdz un tā līdz cilvēks aiziet pie pētera! Ir ļoti daudz tādu dakteru,un viņi strādā un brēc,kad algas par mazu!J acilvēks nokļūst slimnicā,tad dievs nedod ja tev nav pazīstams kārtīgs ārsts,tad tik taisies uz mūža mājām!Lai dievs dod Belēviča kungam sakārtot šo nozari.

 2. Nepētīsim citus, labāk “papēti” sevi… Ar sevi vienmēr ir grūtāk, toties citus “revidēt” pietiek gan spēka, gan laika, gan pacietības…Pazinu sievieti, kura visās sievietēs redzēja vienīgi m…!? Painteresējos par šo dāmu!? MĪĻĀ pasaulīt, jaunībā pie viņas durvīm vajadzējis piekārt sarkano lukturi, bet uz vecumu kļuvusi NEVAINĪBAS PARAUGS… Pielaide valsts noslēpumam vēl nav neveiksme…KĀ NU KURŠ REDZ “SAVU” KABATU…

 3. JĀ, LIEKAM LIELAS CERĪBAS UZ BELĒVIČA KUNGU! Taču VIENS nav cīnītājs, arī Belēviča kungs NĒ! Brīnos par regulāro sūdzēšanos par dažu ārstu darbu un nolaidību līdz letālām beigām, bet NEVIENS neiet talkā!? Ir ģimenes ārsti, kuri NENOSŪTA pie speciālistiem. Viņu kolēgi dakteri tos zina, grūti nopūšas, ārstē “NOLAISTOS” pacientus un viss turpinās.. Varu nosaukt dakteri, kurai iet uz kapsētu būtu sarežģīti, jo tur atdusas liels pulks viņas pacientu, bet viņa “strādā” un jaunos pie teikšanas negatavojas laist…Ceru, ka Belēviča kungs atrisinās jautājumu par slimnīcu izmantošanu kā atskurbtuvi, kur tiek ievesti dzērāji un ārstēti, KAD TIEŠĀM SLIMAM CILVĒKAM SLIMNĪCĀ NAV VIETAS…FAKTS, ka VISI veselības ministri bijuši līdz šim ārsti pēc profesijas un NEKO NAV IZDARĪJUŠI KĀ VIENĪGI SAVĀRĪJUŠI TĀDU PUTRU, ka vesels zinātnieku kolektīvs to putru nevarātu izstrēbt gadiem ilgi… Pacietību, veselību Belēviča kungam!!! NEAPSKAUŽU….

 4. Priekšlaicīgi nepriecājaties! SABs vēl nav izsniedzis ministram G.Belevčcam pielaidi valsts noslēpumiem. Atgādinu – valsts izsaimniekošana ir valsts noslēpums.

  • atgādinu, ka Belēvičs ir izbijis stukačs no skolas laikiem, saistīts ar VDK vēlākajos gados. Tur pat nav jāatver čekas maisi, to var viegli pārbaudīt, kungs jau skolas laikā nostučīja savu klases audzinātāju, par ko visa skola skola bija šokā. Un nav ko te runāt par izsaimniekošanu, vai tiešām latvieši ir tik stulbi, ka uzskata, ka valsts noslēpums ir jāpiešķir čekisitiem, ka tikai smuks uzvalks un stāja. Un gan jau par izsaimniekošanu viss ir sen sarunāts, ne jau nu par velti Belēvičs noklusēja faktu par Stradiņa slimnīcas nekvalitatīvo būvi, kas pēc būtības būtu jānojauc un jābūvē pa jaunu, bet neies jau saviem čomakiem un medību biedriem materiālus zaudējumus radīt un neslavu celt. Štrunts par cilvēku veselību un drošību, un uzspļaut 54 līķiem Maximas drupās.

 5. Belevičs ir pirmais un vienigais ministrs, kurš domā nevis par savu kabatu ,bet gādā par cilvēku veselību.Paldies ministram Belevičam par uzdrīkstēsanos kalpot tautai un drosmi stāties pretī ierūsējušajam valdības ritenim!

  • un kā vēl domā par savu kabatu, grozījumi farmācijas likumdošanā ir tiešs pierādījums tam,tikai tauta to nesaprot. Belēviča bizness iet uz grunti,tad kā jau vivi ministri sakārto sev tuvāko

  • Pilnīgi piekrītu un esmu lepna ka Latvijā vēl ir palikuši Goda vīri.Viens no viņiem -Belēviča kungs.Milzīga cieņa viņam.

Draugiem Facebook Twitter Google+