Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
28. decembris, 2014
Drukāt

Visbiezākā sniega sega šorīt Rucavā – 13 centimetri

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Pēc snigšanas vakar vakarā un naktī visbiezākā sniega sega ir Rucavā – 13 centimetri, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra mērījumi.

Liepājā un Kolkā sniega segas biezums ir astoņi centimetri, bet Ventspilī, Daugavpilī un Alūksnē zemi klāj septiņus centimetrus bieza sniega kārta. Aptuveni piecus centimetrus bieza sniega sega ir Dobelē, Rīgā un Priekuļos, četrus centimetrus bieza sega ir Skrīveros.

Aptuveni trīs centimetrus bieza sniega kārta zemi klāj Stendē un Zosēnos. Atsevišķās vietās sniega sega nav novērota vispār, piemēram, Ainažos, bet no citām novērojumu stacijām dati vēl nav apkopoti.

Arī šodien vietām vēl turpinās snigt, tāpēc sniega segas biezums var palielināties.

Vismazāk sniega ir Jēkabpils un Līvānu pusē, kur zemi sedz aptuveni vienu centimetru plāna sniega sega.

Sestdien, 27.decembrī, visvairāk sniga Kurzemē un Vidzemes ziemeļrietumos, savukārt Latgalē nesniga nemaz.

Iepriekšējā biezākā sniega sega Latvijā bija 11 centimetru Ziemassvētku rītā Latgales austrumos.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+