Kokteilis
Mīli

Visbiežākie iemesli, kāpēc vīrieši baidās no nopietnām attiecībām 1

Publicitātes foto

Salīdzinoši bieži vīrieši baidās no nopietnām attiecībām, nereti pat paši neapzinoties, kāpēc. Kādi ir visbiežākie šo baiļu iemesli?

1. Slikta pieredze
Bieži notiek tā, ka vīrietis baidās no nopietnām attiecībām gluži vienkārša iemesla dēļ: viņam ir bijušas tādas attiecības un ir slikta pieredze. Un lai cik bēdīgi tas nebūtu, viņš baidās to atkārtot. Iespējams, problēmas risinājumam ir nepieciešams laiks, kad jūsu izredzētais vairāk jūs varēs iepazīt un saprast pats, ka gadījums ar jums ir pavisam citāds.

2. Viņš ir jaunāks
Iespējams, viņš ir jaunāks par jums un patiešām vēl nav nobriedis nopietnām attiecībām, bet tāpēc no tām baidās. Viņš patiesībā baidās no visa: no atbildības, kas neizbēgami viņam būs jāuzņemas. Šādā situācijā izvēle ir jāizdara tieši jums. Pajautājiet sev, vai jūs esat gatava būt kopā ar vīrieti ar nosacījumu, ka būs jāgaida, kad viņš nobriedīs “pieaugušo dzīvei”. Taču ziniet, ka jūs riskējat iztērēt laiku, neesot pārliecināta, vai jūsu izredzētais novērtēs jūsu jūtas nākotnē.

3. Bailes zaudēt brīvību
Daudzi vīrieši baidās pazaudēt brīvību, kļūt “atkarīgi”, pat ja ļoti mīl sievieti. Viņiem šķiet, ka līdz ar sievietes parādīšanos viņa dzīvē brīvība būs stipri apdraudēta. Ja šis ir tieši tāds gadījuma, ir grūti runāt par situācijas atrisinājumu. Visdrīzāk, ka šāds vīrietis nekad nenobriedīs nopietnām attiecībām. Labākā izeja sievietei – censties pārliecināt vīrieti, ka viņa brīvība netiks nekādā veidā aizskarta. Protams, tikpat svarīgi to ir darīt ne tikai vārdos, bet arī darbos.

4. Nav nobriedis emocionāli un finansiāli
Bieži vīrietis uzskata, ka nav nobriedis nopietnām attiecībām, ģimenes dzīvei un arī finansiāli nav tam gatavs. Vairumā gadījumu tas ir ļoti būtisks faktors sievietei. Starp viņām ir maz tādu, kas to ir gatavs pieciest mīlestības dēļ. Ja jums ir gadījusies tieši šāda situācija, varat mēģināt pārliecināt viņu, ka vienā laivā grebt uz priekšu uz vieglāk, nekā vienam pašam.

5. Nav drošs, vai mīl sievieti
Un beidzot visnopietnākais iemesls ir tāds, ka vīrietis nav drošs, ka mīl savu sievieti pietiekoši stipri. Viņam patīk ar tevi pavadīt laiku, nodarboties ar seksu, bet dzīvot kopā, turklāt, būvēt kopīgu nākotni, viņš tam nav gatavs. Šāda situācija ir sastopama pietiekoši bieži. Labākais padoms sievietei – atrast cilvēku, kas atbilst jūsu prasībām. Par cik vairumā gadījumu tieši vīrieša šaubas izjauc nopietna attiecības.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv