×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
28. augusts, 2016
Drukāt

VISC kafijas paužu nodrošināšanai tērēs teju 42 000 eiro (7)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Valsts izglītības satura centrs (VISC) kafijas paužu nodrošināšanai tērēs teju 42 tūkstošus eiro, liecina Iepirkumu uzraudzības birojā pieejamā informācija.

Konkursā bija iesniegti pieci pieteikumi. Par iepirkuma uzvarētāju tika pasludināts uzņēmums “Later Aligater”. Kopējā līgumcena, par kuru noslēgta vienošanās ir 41 999 eiro, neskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Uzņēmuma piedāvātā kopējā cena par vienu vienību vienai personai bez PVN bija 14,29 eiro.

SIA “Later Aligater” apgrozījums pērn bija 364 476 eiro, bet pelņa – 24 085 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir Lauris Streņģe un Ronalds Undzēns. Abiem pieder arī uzņēmums “OZRT” – “Svētki jums”, kas Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās ierīkojis kafejnīcu “Klīversala”.

VISC ir izglītības un zinātnes ministra pakļautībā esoša iestāde, kura atbild par mācību saturu skolās, sagatavo valsts pārbaudes darbus, organizē Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus, kā arī rūpējas par dažādu brīvā laika pulciņu pieejamību.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Varbūt tai VISCai vajadzētu to naudiņu vēl divkāršot,lai tak beidzot pie kafijas tases uzmeistarot normālu mācību saturu, kuru nevar un nevar uzlabot.

  2. Un kāpēc viņiem pienākas kafija no manas nodokļu naudas, bet man maksātājam, jāpērk no savas ķešas?
    Kārtējais gadījums, kad nemaksātāji ir zagļi un sliktie…bet valsts labā nokļu tērētāja…

  3. Vai sitas texts ir parpublicets no tvneta? Izrauta summa, bet ne varda par to, kas isti bija iepirkuma. Izradas, ka tas viss ir uz 3 gadiem + tie 42000 ir max summa, kas nenozime, ka tik ari teres.

  4. Vai ir pētījums,cik kafijai tērē ministrijas,Saeima,citas valsts iestādes?Mazie nabadziņi-pat kafiju sev nevar nopirkt!Kurš to saskaitīs? Varbūt Lato Lapsa?

  5. un kur tad vēl labāk idejas dzimst, kā kafijas pauzēs…

  6. un tad vel ministrija uzdrošinās apgalvot ka nav naudas skolotāju algām. redz kur tā aiziet. un tas ir viens “strautiņš”ko uzraka, gan jau ka citur nauda tikpat “lietderigi”tek platā straumē

  7. Ulmaņa laikā tādi kafijotāji vispār bija ??

Draugiem Facebook Twitter Google+