×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
1. augusts, 2016
Drukāt

Visgodīgākā šķirta vīrieša atzīšanās. Uzzini, kā var saglābt attiecības! (3)

Foto - StockFoto - Stock

20 padomi no šķirta vīrieša tiem, kas vēl ir laulībā. Džeralds Rodžers, amerikāņu rakstnieks un veiksmīgs biznesa treneris pastāstīja par savām kļūdām, kuru dēļ viņš nespēja saglabāt ģimeni.

Acīmredzmi es neesmu eksperts attiecībās. Bet kaut kāda pieredze, kuru es ieguvu šķiršanās procesā, liek man aizdomāties, ko gan es darītu savādāk, ja man būtu otra iespēja. Es zaudēju sievieti, ar kuru kopā nodzīvoju 16 gadus. Un es negribu, lai jūs atkārtotu manas kļūdas.

NEKAD nepārstāj viņu aplidot. NEKAD nepārstāj iepazīties.
Mana vislielākā kļūda bija tas, ka es savu sievieti uzskatīju par pašu par sevi saprotamu. Kad jūs prasījāt viņai nākt pie jums par sievu, jūs noteikti bijāt pārliecināti par to, ka vienmēr cīnīsieties par viņas sirdi, vienmēr aizsargāsiet viņu. Bet ar gadiem šie solījumi droši vien aizmirstas.

Jūsu sieva ir vissvarīgākais un svētākais dārgums jūsu dzīvē. Jūs paši viņu izvēlējāties. Nekad par to neaizmirstiet. Un nekad nenoslinkojiet un uzturiet savu mīlestību.

Aizsargā savu sirdi.
Jums ir jābūt ne tikai viņas sirds aizsargam, bet arī pašam savas. Sargājiet to no citām sievietēm tik cītīgi, cik iespējams. Mīliet sevi un nemainieties ar sīkumiem. Nevienam nav jāpretendē uz jūsu sirdi, izņemot jūsu sievu. Bet viņai, tieši otrādi, ir jābūt pieejai jūsu sirdij pašai pirmajai.

Iemīlies. Atkal, atkal un atkal.
Jūs pastāvīgi maināties. Jūs jau vairs neesat tas cilvēks, kas apprecējās. Pēc pieciem gadiem jūs vairs nebūsiet tas, kas esat šodien. Izmaiņas ir pastāvīgas, tāpēc jums apzināti ir jāizvēlas dzīve vienam ar otru katru dienu. Cīnieties, iekarojiet viņas mīlestību – tāpat, kā jūs to darījāt pirmajās nedēļās pēc iepazīšanās ar viņu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Šajā sadaļā tas ir tāpēc, lai to izlasītu sievietes un varētu pamācīt savus vīrus, tā viss notiek šajā sadaļā kā arī dzīvē!

  2. Kāpēc šis raksts nav sadaļā VĪRIETIM? Tas taču domāts tieši vīriešiem! Kas attiecas uz padomiem – vienkārši brīnišķīgi:)

Draugiem Facebook Twitter Google+