×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
28. septembris, 2017
Drukāt

Cietušie bērni izrakstīti no slimnīcas. Bērnudārza darbinieki šokā

Ar policijas lentu norobežota vieta Hanzas un Strēlnieku ielas krustojumā, kur "Volvo" markas automašīnas vadītājs uzbraucis uz ietves, kur tajā brīdī audzinātājas pavadībā gāja bērnudārza grupiņa un satiksmes negadījumā cietuši bērnudārza audzēkņi. Foto - LETAAr policijas lentu norobežota vieta Hanzas un Strēlnieku ielas krustojumā, kur "Volvo" markas automašīnas vadītājs uzbraucis uz ietves, kur tajā brīdī audzinātājas pavadībā gāja bērnudārza grupiņa un satiksmes negadījumā cietuši bērnudārza audzēkņi. Foto - LETA

Visi četri šodien Rīgas centrā satiksmes negadījumā cietušie bērni ir izrakstīti no slimnīcas un devušies mājās, aģentūru LETA informēja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Vita Šteina.

Sākotnējā informācija liecina, ka 1987.gadā dzimis vīrietis, iespējams, veselības problēmu dēļ zaudējis kontroli pār “Volvo” markas automašīnu. Tā rezultātā automašīnas vadītājs uzbraucis uz ietves, kur tajā brīdī audzinātājas pavadībā gāja bērnudārza grupiņa.

Uz vietas veiktajā alkohola pārbaudē vadītāja organismā konstatētas 0,16 promiles. Latvijas likumi ļauj piedalīties ceļu satiksmē ar alkohola koncentrāciju līdz 0,5 promilēm.

Vīrietis tika nogādāts ekspertīzes veikšanai, lai pārliecinātos, vai nav lietotas citas vielas. Tāpat viņam uz vietas sniegta medicīniskā palīdzība. Pret vadītāju sākts kriminālprocess.

TV3 Ziņas vēsta, ka bērnudārza darbinieki par notikušo ir šokā un nekādus komentārus nesniedz. Iesaistītajiem piedāvāta psiholoģiskā palīdzība.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+