Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
1. februāris, 2014
Drukāt

Visi pilsētas frizieri ēstuvē! Dažas uzņēmēju viltības

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Pirmā viltība

Vīriešu uzvalku tirgošanas veikalu īpašnieks, alkstot lielākas peļņas, pasūtīja izkalt tūkstoti dažādu monētu, kas bija līdzīgas dažādu valstu monētām un klātas ar platīnu, zeltu un sudrabu. Pārdevējs, iesaiņojot veikalā nopirkto uzvalku, slepus kādu no šīm monētām ielika žaketes kabatā.

Īpašnieks plānoja, ka pircējs, vēlāk atrodot šo it kā dārgo monētu, parādīs to radiniekiem, paziņām, darba kolēģiem un katrā ziņā noteikti minēs veikalu, kurā iepircies. Sākumā lāgā neveicās, jo pirmajā mēnesī pārdošanas apjomi īpaši nemainījās. Taču jau nākamajā mēnesī tie pieauga 3,5 reizes!

Otrā viltība

ASV populāra restorānu tīkla īpašnieks mārketingam naudu allaž tērēja ļoti skopi. Neskatoties uz to, viņa restorānos vienmēr bija daudz klientu. Kā tas iespējams? Ikreiz, atverot jaunu restorānu, viņš tajā rīkoja grandiozu pieņemšanu, uzaicinot piedalīties visus pilsētas frizierus. Viņi tur izklaidējās un gardi paēda, bet nākamajā dienā uz darbu devās lieliskā noskaņojumā.

Aprēķins visnotaļ pareizs. Patiešām – frizieri ikdienā kontaktējas ar daudz un dažādiem klientiem, tāpēc vēl vairākas nedēļas pēc restorāna atklāšanas ļoti labprāt izplata informāciju par lielisko ēdināšanas iestādi. Un – mērķis ir sasniegts.

Trešā viltība

Pagājušā gadsimta pašā sākumā krievu uzņēmējs Nikolajs Šustovs pieņēma darbā desmit studentus, kuriem bija jāapstaigā Maskavas traktieri un tur jāpieprasa konjaks “Šustov”. Ja tāda nebija, studenti sarīkoja skandālus un izprovocēja kautiņus. Par to, protams, ātri izplatījās baumas, sāka rakstīt avīzēs, savukārt iedzīvotāji tādējādi uzzināja par jaunu konjaka marku.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+