×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
30. aprīlis, 2017
Drukāt

Vislabāk apmaksātie aktieri – “Troņu spēlēs” (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Emīlija Klārka – Denerīsas Tārgārjenas lomas atveidotāja seriālā "Troņu spēles".

Pieci aktieri, kuri atveido nozīmīgas lomas seriālā “Troņu spēles”, kļūs par vislabāk apmaksātajiem TV aktieriem, vēsta “Daily Express”.

Runa ir par Emīliju Klārku, kura atveido Denerīsu Tārgārjenu, Kitu Haringtonu, kurš atveido Džonu Snovu, kā arī Lanisteru ģimenītes – Tiriona, Sersejas un Džeimes – tēlotājiem Pīteru Dinkleidžu, Linu Hīdiju un Nikolasu Kosteru-Valdau. Saskaņā ar jauno līgumu ar HBO viņi saņems 2,5 miljonus dolāru par katru sēriju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+