Mobilā versija
+11.9°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
15. marts, 2015
Drukāt

14 cilvēki gājuši bojā sprādzienos Pakistānas kristiešu rajonā

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Divos pašnāvnieku teroristu sarīkotos sprādzienos Pakistānas pilsētas Lahoras kristiešu rajonā ir gājuši bojā vismaz 14 cilvēki, informēja valsts policija. Vismaz 70 cilvēki ir ievainoti, pavēstīja amatpersonas.

Sprādzieni nogranda lūgšanu laikā netālu no divām baznīcām Johanabadas rajonā, kurā dzīvo apmēram 100 000 kristiešu.

Atbildību par šo teroraktu ir uzņēmies no Pakistānas talibu grupējuma “Tehreek-e- Taliban Pakistan” atšķēlusies grupa ” Jamutal Ahrar”, kas paziņoja, ka uzbrukumu veikuši pašnāvnieki un solīja, ka šādi uzbrukumi notiks arī turpmāk.

Saniknotais pūlis ir sadedzinājis vienu cilvēku, ko turēja aizdomās par teroraktu sarīkošanu, bet vēl vienu centas nolinčot, paziņoja Lahoras policijas ģenerālinspektora vietnieks Haiders Ašrafs.

Policija paziņoja, ka teroraktā gājis bojā arī viens policists un kopējais bojāgājušo skaits varētu pieaugt.

Kristieši ir apmēram 2% no valsts 180 miljoniem iedzīvotāju, un pret viņiem pēdējos gados ir notikuši uzbrukumi, apvainojot viņus par Korāna un pravieša Muhameda zaimošanu

Pievienot komentāru

Francijas vēlētājus īpaši nesatraucot ES liktenisFrancijas vēlētājus īpaši nesatrauc Eiropas Savienības (ES) liktenis, komentējot Francijas parlamenta vēlēšanu rezultātus, uzskata Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs
Draugiem Facebook Twitter Google+