Mobilā versija
-3.1°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
15. marts, 2015
Drukāt

14 cilvēki gājuši bojā sprādzienos Pakistānas kristiešu rajonā

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Divos pašnāvnieku teroristu sarīkotos sprādzienos Pakistānas pilsētas Lahoras kristiešu rajonā ir gājuši bojā vismaz 14 cilvēki, informēja valsts policija. Vismaz 70 cilvēki ir ievainoti, pavēstīja amatpersonas.

Sprādzieni nogranda lūgšanu laikā netālu no divām baznīcām Johanabadas rajonā, kurā dzīvo apmēram 100 000 kristiešu.

Atbildību par šo teroraktu ir uzņēmies no Pakistānas talibu grupējuma “Tehreek-e- Taliban Pakistan” atšķēlusies grupa ” Jamutal Ahrar”, kas paziņoja, ka uzbrukumu veikuši pašnāvnieki un solīja, ka šādi uzbrukumi notiks arī turpmāk.

Saniknotais pūlis ir sadedzinājis vienu cilvēku, ko turēja aizdomās par teroraktu sarīkošanu, bet vēl vienu centas nolinčot, paziņoja Lahoras policijas ģenerālinspektora vietnieks Haiders Ašrafs.

Policija paziņoja, ka teroraktā gājis bojā arī viens policists un kopējais bojāgājušo skaits varētu pieaugt.

Kristieši ir apmēram 2% no valsts 180 miljoniem iedzīvotāju, un pret viņiem pēdējos gados ir notikuši uzbrukumi, apvainojot viņus par Korāna un pravieša Muhameda zaimošanu

Pievienot komentāru

EK rosina veidot Eiropas aizsardzības fonduPlāno ietaupīt līdz 100 miljardiem eiro gadā bruņojuma iegādē
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+