m.gwizdek24.se.pl

Višņakovam astotie Polijā! 0

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Eduards Višņakovs sestdien guva kārtējos vārtus Lodzas “Widzew komandas labā, kas tika pie uzvaras Polijas čempionāta spēlē.

“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3
Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41

Aizvadītajā mačā “Widzew” ar rezultātu 2:1 (1:0) pieveica Ščecinas “Pogon” vienību.

Spēles rezultātu 20.minūtē atklāja tieši Eduards Višņakovs, bet otrā puslaika sākumā atzīmējās “Widzew” futbolists Kevins Lafranss, kurš sākotnēji pēc neveiksmīga rikošeta ieraidīja bumbu savos vārtos, bet jau minūti vēlāk iesita arī pretinieku vārtos un panāca 2:1.

E.Višņakovs nospēlēja līdz 89.minūtei, kad tika nomainīts. Ar astoņiem gūtajiem vārtiem viņš atguva otro vietu Polijas čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā, atpaliekot vienīgi no portugāļa Marku Paiksau, kurš Vroclavas “Slask” rindās jau precīzi sitis deviņas reizes.

Savukārt Eduarda Višņakova brālis Aleksejs šoreiz “Widzew” komandā laukumā izgāja 76.minūtē.

Pēc šī panākuma “Widzew” Polijas čempionāta kopvērtējumā ar 14 punktiem 15 spēlēs pakāpās uz 14.vietu 16 komandu konkurencē.