Višņakovam Polijā atkal divi gūti vārti 0

Latvijas futbolists Eduards Višņakovs sestdien otro spēli pēc kārtas guva divus vārtus Polijas čempionātā, palīdzot Lodzas “Widzew tikt pie uzvaras, informē organizatori.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

“Widzew” Polijas čempionāta spēle savā laukumā ar 2:1 uzvarēja Kielces “Korona”. Latvijas futbolists 9. minūtē atklāja rezultātu, bet 76. minūtē guva uzvaras vārtus.

Višņakovs  palīdzēja Lodzas “Widzew” tikt pie otrā panākuma jaunajā sezonā. Divus vārtus viņš guva arī savā pirmajā spēlē Polijas klubā, kad “Widzew” ar 2:1 uzvarēja Bidgoščas “Zawisza” komandu.

Lodzas komandai Višņakovs pievienojās tikai jūlija sākumā, bet pirms tam spēlēja Kazahstānā. Lodzas klubā viņš aizvadījis tikai divas spēles. Ar četriem gūtiem vārtiem viņš ir kļuvis par Polijas ekstraklases čempionāta labāko snaiperi.