Sports
Futbols

Višņakovs vienojies ar Polijas spēcīgākās līgas klubu “Ruch” 16

foto: widzewtomy.net

Latvijas futbola uzbrucējs Eduards Višņakovs vienojies ar Polijas augstākās līgas vienību Hožuvas “Ruch” un jau trešdien uzsāks treniņus ar jauno klubu, informē komanda.

Višņakovs “Ruch” nometnē, kas ir viens no spēcīgākajiem Polijas klubiem, ieradās jau pirmdien, lai izietu medicīniskās pārbaudes. Kļuvis skaidrs, ka tās bijušas veiksmīgas, un Latvijas futbolists ar Hožuvas komandu vienojies arī par individuālā līguma nosacījumiem. Noprotams, ka savā starpā vienojušies arī “Ruch” un Višņakova iepriekšējais klubs Lodzas “Widzew”.

Iepriekšējā sezonā Polijas augstākajā līgā “Widzew” Višņakovs komandas rindās 35 mačos guva 12 vārtus, tomēr viņa pārstāvētā vienība izkrita no ekstraklases. Vasarā tika runāts par uzbrucēja iespējamo pievienošanos Vācijas otrās bundeslīgas komandai Hamburgas “St. Pauli”, Krievijas komandai Maskavas “Torpedo” un arī citām, tomēr neviena no pārejām nerealizējās.

Tāpēc šo sezonu 24 gadus vecais Višņakovs iesāka Polijas pirmajā līgā, bet ar vārtu guvumiem neatzīmējās, un arī vienība demonstrēja nepārliecinošu sniegumu.

Pērnā gada decembrī Višņakovs pagarināja līgumu ar “Widzew” līdz 2016.gada jūnijam. Toreiz tika apgalvots, ka ar jauno vienošanos izslēgta iespēja futbolistam pārcelties uz kādu citu Polijas klubu. Višņakova mērķis ir nākotnē spēlēt Vācijas bundeslīgas čempionātā.

Višņakovs aizvadījis četrus mačus arī Latvijas izlasē, ar vārtiem gan neatzīmējoties.

Tikmēr 14 reizes Polijas čempionātā triumfējusī “Ruch” komanda iepriekšējo sezonu noslēdza trešajā vietā, kvalificējoties UEFA Eiropas līgai. Tajā Hožuvas vienība jau pārvarējusi divas kvalifikācijas kārtas un ceturtdien uzsāks cīņu izšķirošajā “play-off” kārtā, kurā sacentīsies ar Ukrainas trešo spēcīgāko vienību Harkovas “Metallist”.

Jaunās sezonas Polijas čempionāta kopvērtējumā “Ruch” ar četriem punktiem piecās spēlēs pašlaik ieņem vien 13.vietu starp 16 vienībām.

 

LA.lv