×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
2. februāris, 2012
Drukāt

«Visockis. Paldies, ka dzīvs»

visockis_7

Dažas dienas, ko Vladimirs Visockis pavadīja Buhārā, viņa dēlu Ņikitu iedvesmoja uzrakstīt scenāriju biogrāfiskai filmai, kuras režisors ir kulta filmu “Bembis” un “Bembis 2” autors Pjotrs Buslovs. Tāpat kā daudzi citi mākslinieki, arī Visockis apceļoja Padomju Savienības nomales, uzstājoties koncertos un radošā darba vakaros.

Jūlija tveicē Visockis dzied, viņa ciešanas nu jau remdēt nespēj nekas, un Visockis aiziet mūžībā.

 

Filmas autori klusē, kurš atveidojis Vladimiru Visocki – to nezinot pat pārējie filmas aktieri, un tēla radīšanā ar grimu vien nepietika – talkā nākusi arī datorapstrāde. Uzreiz pēc pirmizrādes tikusi izrādīta 1400 kinozālēs, filma “Visockis. Paldies, ka dzīvs” dažās nedēļā ar krietnu uzviju atpelnīja budžetu, un jau šā gada sākumā to bija iespējams iegādāties DVD formātā. Taču iespaidīgie skaitļi nespēj stāties pretī kritikai, ko lavīnas veidā izraisīja Visocka bijušās sievas Marinas Vladi teiktais, ka Ņikitas dižošanās ar sava tēva panākumiem ir vairāk nekā skandaloza – tā ir briesmīga, amorāla un neētiska.

Režisors: Pjotrs Buslovs

Lomās: Oksana Akiņšina, Ivans Urgants, Andrejs Smoļakovs, Maksims Ļeoņidovs, Andrejs Paņins, Vladimirs Iļjins u.c.; Visocka balsi ieskaņojis viņa dēls Ņikita.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+