Mobilā versija
+7.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
12. jūnijs, 2012
Drukāt

Vispieprasītākie tūristu galamērķi – Turcija un Bulgārija

Foto - Ģirts VikmanisFoto - Ģirts Vikmanis

Kaut arī ekonomiskā krīze skārusi ceļotāju paradumus un tūrisma firmu rādītājus, ceļojumu galamērķu gaume esot palikusi nemainīga – vispieprasītākā ir Turcija un Bulgārija, biznesa portāla “Nozare.lv” rīkotajā diskusijā par tūrisma attīstību Latvijā atzina nozares pārstāvji.

Diskusijā piedalījās “Tez tour Latvia” valdes priekšsēdētājs Konstantīns Paļgovs, “Vanilla travel” valdes priekšsēdētāja Inga Kavaca, “Latvia Tours” korporatīvo klientu nodaļas vadītāja Karina Bezzubova, “Lauku ceļotāja” prezidente Asnāte Ziemele, “Relaks tūre” valdes locekle Evita Grāvīte un “Novatours” valdes loceklis Leonīds Močeņovs.

Bezzubova akcentēja, ka čarteriem jebkurā gadījumā iecienītākā valsts būšot Turcija. Arī Bulgārija esot samērā pieprasīta, jo patlaban tā izskatās pievilcīgi cenas ziņā.

Grāvīte stāstīja, ka autobusu tūrismā tendences nav mainījušās pēdējos desmit gadus. Pirmajā vietā Itālija, kam atkarībā no piedāvājuma seko Horvātija un Vācija. “Galamērķi paliek tie paši,” piebilda Grāvīte.

Močeņovs norādīja, ka cilvēki prasa pievilcīgas cenas un adekvātu kvalitāti, kam Turcijā esot samērā plaša izvēle. “Diemžēl situācija ir tāda, ka sezonā ir grūti dabūt labas iespējas viesnīcām. Izeja ir ceļojumu rezervēšana jau laikus,” skaidroja Močeņovs.

Kavaca novērojusi, ka cilvēki sapratuši, ka nedrīkst vairs gaidīt “last minute” piedāvājumus. “Tūristiem jāsaprot, ka Latvija nav vienīgā valsts pasaulē, no kuras ceļo uz iecienītajiem galamērķiem,” uzsvēra “Vanilla travel” valdes priekšsēdētāja.

Savukārt Paļgovs norādīja, ka cilvēki nesaprotot, kāpēc netiek dotas atlaides ceļojumiem uz, piemēram, Turciju, kaut arī tur krīze neesot bijusi nevienu dienu.

“Turp ceļo tūristi no visas pasaules. Turcija nemainīgi Latvijai un Eiropai ir pirmajā vietā, otrajā vieta patlaban ir Grieķija, trešajā – Bulgārija. Liela perspektīva nākotnē ir Batumi,” tā Paļgovs.

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+