Ekonomika
Nauda

Vispirms apzinās visu, kas piederēja. Ieceļ Maligina mantojuma aizgādni0

Irina Maligina. Publicitātes foto

Jūrmalas pilsētas Bāriņtiesa nolēmusi par Valērija Maligina mantojuma aizgādni iecelt viņa vecāko meitu Irinu Maliginu.

Likums nosaka, ka mantojuma lietā ieinteresētās personas var pieprasīt mantojuma aizgādnību, lai nodrošinātu tā pārvaldību un vērtības saglabāšanu līdz brīdim, kad mantojums nonāk īpašumā mantiniekiem.

Bāriņtiesa uzrauga aizgādņa rīcību aizgādņa pienākumu izpildē.

“Man ir uzticēta liela atbildība. Esmu gatava to uzņemties un godprātīgi pildīt aizgādņa pienākumus un rūpēties par mantojuma vērtības saglabāšanu visu mantinieku interesēs. Kā aizgādne īstenošu akcionāru tiesības un nodrošināšu nepieciešamo lēmumu pieņemšanu AS “Olainfarm” un citos uzņēmumos, lai esošās vadības komandas varētu turpināt iesākto un īstenot jau iepriekš apstiprinātos attīstības plānus,” pauž meita.

“Tā kā manam tēvam Valērijam Maliginam piederēja daudz nekustamo īpašumu un uzņēmumu, viens no pirmajiem uzdevumiem būs apzināt visu, kas ietilpst mantojumā. Tāpat būtisks pienākums ir turpināt rūpēties par nekustamajiem īpašumiem un tos apsaimniekot, kas ietver gan mantas aizsardzību, gan regulāro rēķinu apmaksu. Jāturpina pildīt arī tēva kredītsaistības. Vēlos uzsvērt, ka plānoju īstenot pragmatisku pieeju un darīšu visu labāko iespējamo visu mantinieku interesēs,” preses paziņojumā norāda Irina Maligina.

Uzņēmējs V. Maligins mūžībā aizgāja 2017.gada decembrī 52 gadu vecumā.

Saistītie raksti
LA.lv