×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
7. augusts, 2014
Drukāt

Egils Līcītis: Sudrabai jākļūst par medainu atslēgvārdu vispasaules vaidam (9)

Foto-LETAFoto-LETA

Zem Napoleona viņa kauju gaitās esot krituši deviņpadsmit zirgi. Apakš Ingu nas Sudrabas “No sirds Latvijai” sedlos priekšvēlēšanu cīņās var krist visi divdesmit šķimeļi. Ne mazāk. Lai atceramies, ka bijusī valsts kontroliere ilgstoši apspriedās ar tautu, kā savu mantu – godīgumu, seksapīlu, morālo skaidrību, šķīstību – vislabāk atstāt nebojātu, līdz saņēma bitītes gudrumiņa padomu no saviem atbalstītājiem, kuru ir ne mazāk kā Spartaka skrandaiņu, ka viņai vienvadībā jāpārņem vara un noteikšana Latvijā.

“Sudraba ir sākusi šansēt intensīvāk, ar visiem grib tikties, runāties 24 stundas diennaktī,” uzticams gudrās pūces pazinējs mums ziņo, ka pat šai tveicē dāmas organisms un varenās smadzenes strādā ar pārslodzi. Viņa jau noknipsējusies fotoateljē “Varde par princesi”, piepičkājusi ar svētbildēm ceļmalas, un ļaudis apspriežas, vai, kameras nobučota un lokšķēru uzskrullēta, Sudraba vairāk izskatās pēc Vairas Vīķes-Freibergas vai Ivetas Grigules. Tak nē! Drīzāk pēc Gulbenes pojenes!

Kā priecīgs pārsteigums nāca “No sirds Latvijai” birojā ziedam ienestās eirīšu pakas. “Vai tiešām noslēpumainais viņš?” aizkustinātajai Ingunai notrīsēja taureņi pavēderē. “Tāda laime, tāda nauda!” jūsmoja krietnā pareizticīgā sieviete un atkal būtu paģībusi, ja vien nepiesteigtos rotaļu biedrs Kūtris ar ožamspirtu. Vecais Satversmes tiesnesis pēc kupīrām saoda, ka partijai tomēr būs izdevies piesaistīt ES projektu līdzekļus vai artavo tranzītuzņēmēji, un cilvēki pa visu Latviju sākuši pārdot īpašumus, noņemt no grāmatiņas ietaupījumus, lai kaut cik subsidētu draudzenītes Ingunas politiskās aktivitātes. Bargajai kundzei
 kontrolierei sūtītie eiro nav staigājuši neapgaismotus ceļus, tas ir Dieva pirksts, un pati priekšsēdētāja labdaru vārdus izšūšot musturā uz sedziņas, lai redz prese un ikviens atsaucīgs skatītājs. Viss būs aubē – apstiprina uz ietinamā papīra driķētā un pareiziem klucīšiem būvētā Sudrabas programma. Sudrabai jākļūst par medainu atslēgvārdu vispasaules vaidam un planetārai stenēšanai. Un tad kaut viņas sešas, kaut astoņas vietas Saeimā atradīs gan pielietojumu, gan tos, kas mācēs golubuškai paprasīt pakalpojumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Labs. Paldies!

 2. … Nu nebus pat sesas … aptaujas tika publicetas pirms eiropacinu aferas !

  … Kaut kutri izmainit organiski uzburto lojalitati sai meitenei, to sava pirmaja sirds sajusma iecereto vai iedomatu latviesu Pelnruskiti, tie, sapju piepildito dveselu nesataji letini, tacu ir izjutusi ‘valodas referendam’ lidzigo piedraudoso realitati atkartojoties – soreiz ar kadas politiskas personas meginajumu trivializet demokratijas vienigo aizsarglidzekli pret tas ienaidniekiem … un vel tik nekaunigi …ar eiropacinam pirms velesanam … un ne ar aizslegtiem portfelisiem velak Saeima …. nu negaidis letini to 12’to stundu sitam ….

  … Vel ir nacionalas partijas un politiki … KAS SAVA UZTICIBA SAVAM TICEJUMAM UN DARBIBAS ATKLATIBA UZ SAVIEM MERKIEM MANI AIZRAUJ VAIRAK PAR SKALAJIEM SOLITAJIEM UN GRIBETAJIEM VIEN !

  … Viena seviski … un kuras PLANA EIROPACINA sastav no atseviski sakratam noziedotam EIROZIMEM, PARASTI 10 VERTIBA …

  … LUK, IZVELIES LETIN, JO VEL PASTAV PARTIJAS KUR LATVIESU DVESELES MIT MUSU PASU TIKUMIBA UN VESELAS SABIEDRIBAS IZDZIVEI VAJADZIGAIS PATRIOTISMS UN VISS CILVECIGAIS …

 3. karstā laikā piesegt to vietu ar kuru jādomā! Pārkaršana saulē ir kaitīga garīgai veselībai!

 4. Juris un & nav humora izjūtas, bet tas ir ļoti ļauni, šādi cilvēki ilgi nedzīvo!

 5. Rodas iespaids, ka Līcītis vai nu ir mušmires saēdies, vai arī atstrādā honorāru.

  • Jāskatās reāli uz lietām. Pārāk augstu līste pacelta lai ļautu apšaubāmām personām nejauši tikt pie varas. Runājot par S. jāsaka drīzāk nē nevis jā. Nopietnās lietās mēs viņu nerdzējām, tur viņa izmanto iespēju paklusēt, bet sašmucējusies ir pietiekoši. Pareizticīgie vispār ir nonsons Latvijai un ne tikai. Saēdies ko Līcītis vai nē, bet reaģēt ir pilsonisks pienākums. Savādāk atradīsies kāds bariņš pensionāru, kas iedomāsies balsot par sev līdzīgiem – visi mēs esam cilvēki!

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Sportiskākais dzīvnieks

Latvijas Futbola federācija (LFF) trešdien prezentēja valstsvienības jauno logo, formas un talismanu vilka veidolā. “No šodienas būsim vilki un ar šo dzīvnieka simbolu gribam uzsvērt kopības sajūtu,” sacījis LFF prezidents Kaspars Gorkšs. Interesanti, ka par savu simbolu vilku izvēlējusies arī Latvijas Volejbola federācija, kas nupat aicinājusi atbalstīt volejbola valstsvienību, nopērkot tās kreklu ar vilka attēlu.

Kuru no šiem jūs gribētu par Valsts prezidentu?
Draugiem Facebook Twitter Google+