×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
26. novembris, 2016
Drukāt

“Viss, ko es pazaudēju tevī”. Jau vairāk nekā 25 miljoni noklausījušies šo dziesmu (2)

Ekrānšāviņš no Youtube.comEkrānšāviņš no Youtube.com

Pirmo reizi dzirdot šo dziesmu “Lost on you”, tā neatstāj vienaldzīgu – varbūt ne patīk, ne nepatīk, bet tieši – “aizķer”, ka gribas noklausīties vēlreiz.

Nevar nemanīt dziļu dvēseles skanējumu, kas, šķiet, nāk no dzīlēm. Sprogaini mati, izjusts dziedājums, kas satiekas ar taviem dvēseles pārdzīvojumiem.

Iespējams, pirmajā brīdī nevar arī saprast – balss vairāk izklausās pēc sievietes vokāla, izskats… Brīnišķīgo dziesmu radījusi un izpilda Laura Pergolizi (Laura Pergolizzi), ar skatuves vārdu LP, kas to veltījusi savai bijušajai draudzenei.

Taču viņa jau zināma ne tikai ar šo dziesmu – viņa uzrakstījusi dziesmas Riannai (2011. gada hitu “Cheers”), Kristianas Agileras “Beautiful People” no kinofilmas “Burleska”, kā arī citas neaizmirstamas dziesmas, ko viņa izpilda pati, piemēram, “Into the wild” vai episko “Tokyo Sunrise”.

Neskatoties uz to, ka autores dziesmas labprāt dzied citi izpildītāji, skatuve ir Lauras īstais aicinājums. Uzstāšanās klubu Losandželosas klubu koncertos, LP iedvesmoja rakstīt dziesmas sev un sākt solo dziedātājas karjeru. “Mēs uzstājāmies 250 reizes gadā, braucām pa valsti grabažīgā furgonā, kuru mans brālis izīrēja man. Nakšņojām vienā istabā visa grupa,” dziedātāja atceras agrākos savas dzīves ceļojumus rokenrola stilā.

LP mūziku ir grūti aprakstīt – vai to attiecināt uz roku spēcīgās enerģētikas dēļ? Vai popmūzikai dēļ melodiskuma? Vai folkam dēļ emocionāli liriskās komponentes, galvu lauza mūzikas komentētāji.

Taču pati Laura saka: “Es izjūtu sevi kā “dabas spēku” no mīlestības, kas nāk, savienojoties ar auditoriju. Lūk, kādēļ es cenšos.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vispār jau 45 miljoni officiālajam video viņas dziesmai.

Draugiem Facebook Twitter Google+