×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
29. novembris, 2014
Drukāt

Visstraujākā izaugsme ir Ustjlugas un Rīgas ostām (2)

Foto-LETAFoto-LETA

No Baltijas jūras austrumu krasta ostām pēc pārkrauto kravu apjoma pirmajā trijniekā visas ir Krievijas ostas, kam seko Rīga, Klaipēda un Ventspils, liecina par gada pirmajiem desmit mēnešiem ostu sniegtā informācija.

Līdere ir Ustjlugas osta, kur pārkrauti 62,8 miljoni tonnu, Sanktpēterburgā pārkrauts 51,3 miljons tonnu, bet Primorskā – 46 miljoni tonnu.

Ceturtajā vietā ir Rīgas osta ar 33,6 miljoniem tonnu, bet piektajā – Klaipēda ar 30,1 miljoniem tonnu. Tad seko Ventspils ar 22,4 miljoniem tonnu un Tallina ar 21,5 miljoniem tonnu.

Visstraujākā izaugsme fiksēta Ustjlugā, kāpums par 21,9%. Tad seko Rīga ar kāpumu 14%, trešajā vietā ir Sanktpēterburga ar 6,5% pieaugumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Mums no svara nav pārkrauto tonnu skaits, bet cik ir par tranzītu nopelnīts. Vislielākā peļņa ir ar konteineriem, nevis netīrām kravām.

  2. Lembergam būtu jāiet pensijā no Ventspils mēra amata. Pie vienādiem apstākļiem, Rīga tomēr spēj sekmīgāk piesaistīt kravas. Lembim reāls pagurums no varas un rūtīna gadiem jau ieilgusi.

Draugiem Facebook Twitter Google+