×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
16. augusts, 2016
Drukāt

Visus remontdarbus laikus nepabeigs, spiests atzīt Ušakovs (5)

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

Nils Ušakovs

Visus šobrīd Brīvības, Lāčplēša un Krišjāņa Barona ielā notiekošos remontdarbus neizdosies pabeigt plānotajos termiņos, otrdien atzina Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (“Saskaņa”).

“Diemžēl esam spiesti atzīt, ka Satiksmes departaments nebija uzdevumu augstumos, un atsevišķās situācijās redzam, ka darbi, tieši pateicoties departamenta aktivitātēm, ir sākti vēlāk, nekā bija plānots. Daudzās situācijās esam spiesti risināt problēmas, kas pēc būtības ir varoņdarbs, līdz ar to pieņemts lēmums par [Satiksmes departamenta vadītāja Vitālija] Reinbaha atstādināšanu no amata,” viņš skaidroja.

Ušakovs teica, ka visu remontdarbu sezonu esot notikusi “pietiekami skaļa” komunikācija ar Satiksmes departamentu par to, vai tiek ievēroti remontdarbu termiņi, un “tagad kopējais rezultāts ir tāds, ka darbi netiks pabeigti laicīgi, vienkārši tas prasa absolūti nevajadzīgu varoņdarbu”.

Runājot par ielu remontdarbu kvalitāti, Ušakovs norādīja, ka nevienam būvniekam vēl nav samaksāts par paveiktajiem darbiem. “Tas ir ārkārtīgi efektīvs instruments, kad runājam par kvalitātes nodrošināšanu,” uzsvēra Rīgas mērs.

Ušakovs gan atzīmēja, ka šobrīd notiek darbs ar būvniekiem un pārmest par kvalitāti vai termiņiem viņš atturētos. Viņš nenoliedza, ka jautājumu ir ļoti daudz, tostarp par to, vai būvnieki atsevišķos posmos spēs laikā nodot paveikto, tāpat daudzās situācijās ir jautājumi par remontdarbu kvalitāti, “taču tas viss tiek risināts”.

Runājot par remontdarbu termiņiem, Ušakovs uzsvēra, ka ielu braucamās daļas tiks pabeigtas līdz 1.septembrim. Vēl paredzēta pašvaldības sanāksme ar būvniekiem, taču viņš pieļāva, ka viena Lāčplēša ielas posma remontdarbiem vajadzēs vēl papildus aptuveni divas nedēļas. Konkrēti, posmam no Valdemāra ielas līdz Brīvības ielai.

Savukārt, runājot par ietvēm, atsevišķos posmos remontdarbu pabeigšana ir plānota septembra padsmitajos datumos.

Pēc sanāksmes par Rīgas ielu remontdarbu gaitu no amata šodien atstādināts Satiksmes departamenta direktors Vitālijs Reinbahs, sociālajā tīklā “Twitter.com” otrdienas rītā pavēstīja Ušakovs. Kā skaidroja Ušakovs, pēc būvsezonas beigām tāpat tiks lemts par citu departamenta darbinieku panākumiem un neveiksmēm. Par departamenta direktora pienākumu izpildītāju nozīmēts Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka padomnieks, Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valdes loceklis Emīls Jakrins.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. nežēlīgās tautasdziesmas Atbildēt

  Dod, māmiņa, kam dodama, nedod mani ausainim!
  Ausain’s mīlēs nežēlīgi, svešā mēlē lamādams,
  Svešā mēlē lamādams, okupantus slavēdams,
  Okupantus slavēdams, jo viņš pats okupants.

 2. Kā ir ar tām reklāmām par remontiem. Šodien pazvanīji, bet rīt jau labojam.Vajadzētu vispirms izvērtēt Rīgas Domes resursus.Ķengaragā daudz ielas jau no 70 – tajiem gadiem nav labotas.

 3. Neērtības jau pašlaik lielas, ja jābrauc sastrēgumstundas laikā, tad nākas pastresot, neko darīt. Taču to var paciest – galu galā pēc ne pārāk ilga laika atkal kāds posms būs līmenī. Tie termiņi tiešām nav vissvarīgākais – galvenais, lai kvalitāte būtu.

 4. Zolitūde, K. Barona iela: Ušakovs neatkāpjas un neatkāpjas

 5. ausainis izskatās norūpējies, tāda izteiksme viņam piestāv daudz labāk nekā pašapmierinātais netiesāta okupantu slavinātāja smīniņš.

  .. grafistam ieteikums ar ”atbildēm” netraucēt.

Draugiem Facebook Twitter Google+