Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
25. maijs, 2015
Drukāt

Visvairāk maksā “Ventbunkers”

Foto - Scanpix un AFP/LETAFoto - Scanpix un AFP/LETA

Lielākais nodokļu maksātājs Ventspils pilsētas pašvaldības budžetā pērn otro gadu pēc kārtas bijis uzņēmums “Vent­bunkers”, vēsta pašvaldība.

AS “Ventbunkers” pērn pašvaldības budžetu papildinājusi par 1 157 697 eiro, kļūstot par lielāko nodokļu maksātāju ne tikai transporta un uzglabāšanas nozarē, bet arī pilsētā kopumā.

“AS “Ventbunkers” vienmēr ir uzskatījusi par savu pienākumu savlaicīgi un korekti maksāt nodokļus gan valsts, gan pašvaldības budžetam. Lai gan vairākkārt esam saņēmuši kritiku gan par pārkrauto kravu apjomu, gan uzņēmuma vadību, tas, ka AS “Ventbunkers” pēdējos divos gados kļuvis par lielāko nodokļu maksātāju, liecina par produktīvu un sekmīgu uzņēmuma darbību,” teikts AS “Ventbunkers” paziņojumā presei.

“Ventbunkers” arī norāda, ka uzņēmuma vadība nopietni strādā pie tā, lai nodrošinātu pēc iespējas pieaugošus saimnieciskās darbības apjomus un pienācīgu atalgojuma līmeni, kā arī noturētu uzņēmumā stabilu nodarbināto skaitu. Pašlaik uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 darbinieku. “Šā brīža sarežģītajā ģeopolitiskajā situācijā AS “Ventbunkers” ir veiksmīgi izdevies izveidot stabilu klientu loku. Uzņēmuma peļņa 2013. gadā bija 19 miljoni un 2014. gadā – 17 miljoni eiro, kas ir viens no lielākajiem peļņas apjomiem AS “Ventbunkers” 20 gadu pastāvēšanas laikā,” teikts uzņēmuma vadības paziņojumā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+