Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
25. maijs, 2015
Drukāt

Visvairāk maksā “Ventbunkers”

Foto - Scanpix un AFP/LETAFoto - Scanpix un AFP/LETA

Lielākais nodokļu maksātājs Ventspils pilsētas pašvaldības budžetā pērn otro gadu pēc kārtas bijis uzņēmums “Vent­bunkers”, vēsta pašvaldība.

AS “Ventbunkers” pērn pašvaldības budžetu papildinājusi par 1 157 697 eiro, kļūstot par lielāko nodokļu maksātāju ne tikai transporta un uzglabāšanas nozarē, bet arī pilsētā kopumā.

“AS “Ventbunkers” vienmēr ir uzskatījusi par savu pienākumu savlaicīgi un korekti maksāt nodokļus gan valsts, gan pašvaldības budžetam. Lai gan vairākkārt esam saņēmuši kritiku gan par pārkrauto kravu apjomu, gan uzņēmuma vadību, tas, ka AS “Ventbunkers” pēdējos divos gados kļuvis par lielāko nodokļu maksātāju, liecina par produktīvu un sekmīgu uzņēmuma darbību,” teikts AS “Ventbunkers” paziņojumā presei.

“Ventbunkers” arī norāda, ka uzņēmuma vadība nopietni strādā pie tā, lai nodrošinātu pēc iespējas pieaugošus saimnieciskās darbības apjomus un pienācīgu atalgojuma līmeni, kā arī noturētu uzņēmumā stabilu nodarbināto skaitu. Pašlaik uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 darbinieku. “Šā brīža sarežģītajā ģeopolitiskajā situācijā AS “Ventbunkers” ir veiksmīgi izdevies izveidot stabilu klientu loku. Uzņēmuma peļņa 2013. gadā bija 19 miljoni un 2014. gadā – 17 miljoni eiro, kas ir viens no lielākajiem peļņas apjomiem AS “Ventbunkers” 20 gadu pastāvēšanas laikā,” teikts uzņēmuma vadības paziņojumā.

Pievienot komentāru

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (2)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+