Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. oktobris, 2014
Drukāt

Visvairāk naudu priekšvēlēšanu kampaņās iztērējušas ZZS, “No sirds Latvijai”, “Vienotība” (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Visvairāk naudu priekšvēlēšanu kampaņās iztērējusi Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), “No sirds Latvijai” un “Vienotība”, liecina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja apkopotie dati.

ZZS no atļautās summas priekšvēlēšanu kampaņai iztērējusi 96,72%, “No sirds Latvijai” 94,50%, bet “Vienotība” 93,41%.

Savukārt partija “Saskaņa” iztērējusi 78,69%, “Vienoti Latvijai” 60,92%, bet “Latvijas attīstībai” 46,75% no priekšvēlēšanu tēriņu limita.

Latvijas Krievu savienība no atļautās summas iztērējusi 39,03%, Nacionālā apvienība 21,10%, bet Latvijas Reģionu apvienība un Jaunā konservatīvā partija attiecīgi – 16,99% un 1,72%, bet partija “Izaugsme” iztērējusi 0,90% no atļautās summas.

Piektdien un sestdien, 3. un 4.oktobrī stājas spēkā priekšvēlēšanu aģitācijas aizliegums. Aizliegta ir priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošana radio programmās, preses izdevumos, internetā un publiskās lietošanas ārtelpās un iekštelpās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Sudrabas (un ru draugu) kustība Atbildēt

    Tā nav tautas kustība.

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+