×
Mobilā versija
°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
22. augusts, 2014
Drukāt

Visvairāk – pareizticīgo
 (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Ceturtā daļa jeb 25,6% Latvijas iedzīvotāju sevi uzskata par pareizticīgajiem, liecina pētījumu kompānijas SKDS veiktās aptaujas dati.

Pētījuma ietvaros iedzīvotājiem tika uzdots jautājums: “Pie kuras ticības jūs sevi pieskaitāt?” Aptauja veikta 2014. gada jūnijā. No aptaujātajiem iedzīvotājiem 22,6% iedzīvotāji sevi uzskata par katoļiem, 18,4% – par luterāņiem, bet 16,4% norādījuši, ka ir neticīgie. 9,7% respondentu pauduši, ka ir ticīgie, bet nepieskaita sevi ne pie vienas konfesijas, savukārt 19% aptaujāto iedzīvotāju bijis grūti atbildēt uz šo jautājumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nu, jā.. labi saskan ar Ušakova neseno naudas piešķiršanas vēlmi pareizticīgo baznīcai. Tas ir tāds mārketinga triks vēlamu padarīt par esošu? Interesanti cik respondentu aptaujā piedalījās un kādas tautības.. Tad gan būtu skaidra bilde.:)

  2. tie nav pareizticigie,bet gan citadi ticoshie ortodoksi!pareiza te nekaa nav!

  3. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Latvieši ir luterāņi, latgalieši un poļu suiti ir katoļi. Pareizticīgie ir vecticībnieki un tā latviešu daļa, kas pakļāvās cariskās Krievijas rusifikācijas politikai, kaut gan ir izaugušas jau 5 jaunas paaudzes, kurām sen bija laiks atgriezties savas tautas ticībā! Tad vēl ir okupantu babūļas un viņu dēli, kas tās atved līdz baznīcai, jo ir apsolīta samaksa- 0,5 uz deguna!

  4. Laikam SKDS aptaujāja bariņu cilvēku, kuri iznāca pēc dievkalpojuma no pareizticīgo baznīcas.

Draugiem Facebook Twitter Google+