Mobilā versija
Brīdinājums -5.9°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Trešdiena, 24. janvāris, 2018
9. septembris, 2017
Drukāt

Vitamīnu vietā pasūtīja narkotikas: Inga ar meitu jau jūtas labāk (3)

Ekrānšāviņš no LTVEkrānšāviņš no LTV

Austrumu slimnīcas Toksikoloģijas un sepses klīnikā šonedēļ samērā bezpalīdzīgā stāvoklī nonāca 39 gadus veca sieviete ar savu 18 gadus veco meitu, kuru pēc sludinājuma pasūtītās magnija tabletes izrādījās narkotikas, šādu informāciju sestdien izplatīja slimnīca, brīdinot citus.

Abas ar meitu izdzērušas pa tabletei. Meita pirmā sajutusi, ka kaut kas nav kārtībā. Latvijas Televīzija cietušās apmeklēja slimnīcā.

Tā ir pirmā un pēdējā reize, ka “vitamīnus” iegādājas šādā veidā, uzsver Inga.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pirka vitamīnus, bet dabūja vitaminčikus.

  2. ko teiks īstie profesionālie lietotāji ? cik īsti tā tablete maksā ? vai tiešām pēc katras lietošanas jāmetas slimnīcas gultiņā? kāpēc slimnīcas nav pārpildītas ar tādiem “cietējiem” ?

    • Ja cilvēki nelieto narkotikas un sākas reakcija, tad ir panika. Nevar jau zināt kas tajās tabletēs. Slimnīcā gan jau ka iztīrīja kuņģi(visticamāk, ka nekas daudz nebija palicis) un novērošanai.

      Cena tak video tika pateikta – izskatās, ka par 50 eiro un iepriekš pieminēja, ka nopirka 10 tabletes. Es teiktu , ka dārgi, jo Latvijā vienai būtu jāmaksā 5, bet 10 jau ir vairumā. Varbūt arī lēti – neesmu lietotājs 😉 un neinteresē.

      Gan jau ka ir šausminoša statistika par šādiem lietotājiem, bet šis ir ārkārtējs gadījums. Nav tā, ka šādi lietotāji nenonāk slimnīcās – gadās, ka vispirms jāsauc policija, jo tie kas apreibinās var kļūt par laupītāju upuriem. Pirms 20 gadiem šādai apreibinātai lietotājai izpalīdzīgs kaimiņu pāris bija atņēmuši mobilo un atņēmuši drēbes un iedevuši savas lupatas vietā un palaida lai staigā…

Draugiem Facebook Twitter Google+