Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
9. decembris, 2015
Drukāt

Vitans, Dario, Līva-Lapsa, bet atgriežas arī Jānis. Jaunie vecāki nebaidās likt bērniem arī episkus vārdus

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Kļuvuši zināmi šogad populārākie bērnu vārdi. Vecāki visbiežāk saviem jaundzimušajiem izvēlas starptautiskus vārdus, kuri ir labskanīgi gan latviešu, gan angļu valodā. Popularitāti atgūst arī seni latviešu vārdi, tostarp Jānis. Tikmēr netrūkst arī retu vārdu, vēsta LNT raidījums “900 sekundes”.

Inese kļuvusi par māmiņu savai trešajai atvasītei – pirms pāris dienām viņai piedzima dēliņš Justs. Izdomāt vārdu nebiju grūti – galvenais kopā ar vīru Daini mēģināja izvairīties no populārajiem.

Šā gada populārāko vārdu piecniekā ir Sofija, Alise, Emīlija, Marta un Viktorija. Sofija savas līderpozīcijas saglabā jau vairākus gadus pēc kārtas. Līdzīgi ir ar vārdu Roberts, kas arī šogad ieņem pirmo vietu populārāko zēnu vārdu sarakstā. Vārds Roberts populārs jau ilgu laiku un piecniekā ir jau 15 gadus. Aiz viņa seko Daniels, Aleksandrs, Markuss un Gustavs. Sestajā vietā pirmo reizi pēdējo gadu laikā iekļuvis Jānis.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (49)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+