×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
13. februāris, 2012
Drukāt

Vitnija Hjūstone viesnīcā atrasta vannā

hjustone_vitnija

Dziedātāja Vitnija Hjūstone bez dzīvības pazīmēm atrasta viesnīcas numura vannā, apstiprināja policija. Losandželosas apgabala Kriminālizmeklēšanas biroja direktora vietnieks Eds Vinters atteicās komentēt iespējamos dziedātājas nāves iemeslus, apstiprinot tikai medijos izskanējušās ziņas, ka Hjūstone patiešām atrasta vannā viesnīcas numurā Beverlihilsas “Hilton”.

“Uz ķermeņa nebija redzamas traumu pēdas,” viņš sacīja, piebilstot, ka dziedātājas nāve netiek uzskatīta par noziedzīgu nodarījumu.

Vinters atteicās komentēt baumas, ka dziedātāja varētu būt noslīkusi vannā, kā arī atteicās atklāt, kurš atradis dziedātāju.

Viņas nāves iemesls pagaidām nav skaidrs, un policija norādīja, ka Hjūstones autopsijas rezultāti netiks komentēti, līdz nebūs saņemti galīgie toksikoloģisko analīžu rezultāti.

Jautāts par medijos izskanējušajām ziņām, ka pie Hjūstones viesnīcas istabā nāves brīdī atradušās vairākas recepšu medikamentu pudelītes, Vinters paziņoja, ka šo informāciju nekomentēs.

Viņš norādīja, ka toksikoloģijas analīžu rezultāti varētu tikt publiskoti pēc sešām līdz astoņām nedēļām un līdz tam laikam varasiestādes ar nekādiem komentāriem par Hjūstones autopsijas rezultātiem klajā nenāks.

Līdzīgi varasiestādes rīkojās arī, izmeklējot amerikāņu aktrises Britānijas Mērfijas un popmūzikas karaļa Maikla Džeksona nāves apstākļus.

Jautāts par to, vai tiek izmeklēta arī pašnāvības iespēja, Vinters norādīja, ka tiek aplūkoti visi šīs lietas aspekti un plašāka informācija varētu būt pieejama trešdien vai ceturtdien.

Kā jau ziņots, sestdien 48 gadu vecumā mirusi soulmūzikas dziedātāja Vitnija Hjūstone, kas savas karjeras laikā pārdevusi miljoniem ierakstu un saņēmusi virkni balvu, taču arī ilgus gadus cīnījusies ar atkarību no alkohola un narkotikām.

Dziedātāja sestdien atrasta bez dzīvības pazīmēm viesnīcas numurā Beverlihilsā. Viņas personāls uzsācis atdzīvināšanas pasākumus un izsaucis neatliekamo palīdzību, taču visi centieni bijuši nesekmīgi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+